Volvo XC90. Захисний килимок, що повністю покриває багажне відділення

Арт.

10 972 грн

Практична захисна накидка для багажника закриває підлогу і бічні стінки, а також тильну сторону спинок задніх сидінь. Виготовлена з довговічного і стійкого до забруднення вінілу.

Забезпечує високоефективний повний захист багажника при транспортуванні брудних вантажів.

Його використання не перешкоджає складанню спинок задніх сидінь незалежно одна від одної. Цей елемент захисту також оснащений різними зручними кишенями по боках, в тому числі сітчастою та кишенею з блискавкою.

Факти і переваги:

  • Ефективно захищає багажник від води та бруду.
  • Має кілька зручних кишень по боках.
  • Поставляється в практичній сумці для зберігання.
  • Виготовлений зі зносостійкого вінілу.

Важливо!

Підходить для 6-ти і 7-місних автомобілів тільки при складеному третьому ряді сидінь. Не може використовуватися разом з “Кліткою для собаки”.зберігався протягом тривалого часу, ми рекомендуємо регулярно чистити і натирати всі металеві частини. Це особливо важливо в зимовий період, коли дороги посипають сіллю.


*Вказана вартість є орієнтовною, розрахована по внутрішньому курсу станом на 24.01.2023 та надана для ознайомлення, не є комерційною пропозицією (офертою). Остаточна вартість аксесуарів вказується у рахунку-фактурі та видатковій накладній на дату придбання. Аксесуари на зображенні можуть відрізнятися від запропонованих у дилерському центрі. За детальною інформацією звертайтесь до консультантів Вікінг Моторз.
Вартість робіт по підключенню/встановленню аксесуарів сплачується додатково