Продажі Авто

1. Чи можна отримати автомобіль за кордоном у дилера Volvo?
Ні, на жаль такої можливості немає. Автомобіль має бути ввезений та зареєстрований в Україні (перша реєстрація).

2. Чи є можливість повернути передплату за новий авто?
Наразі, через дію форс-мажорних обставин, повернення передплати неможливе. Однак, після стабілізації ситуації в країні, Імпортер та Дилер виконають в повній мірі взяті на себе зобов’язання з продажу автомобіля.

3. Чи можна отримати автомобіль, який знаходиться в Україні?
Так, можна. Видача авто може бути здійснена у безпечному місці за попередньою домовленістю з Вашим дилерським центром. Втім, необхідно завчасно узгодити з Дилером можливість доставки автомобіля у таке безпечне місце.

4. Чи будуть виготовлятися авто, які наразі знаходяться у замовленні?
Імпортер у співпраці з Виробником планує виробництво усіх замовлених раніше автомобілів після стабілізації ситуації в Україні.

Післяпродажне обслуговування

1. Чи надаються під час воєнного стану сервісні послуги в Україні?
Так, всі основні сервісні та гарантійні послуги на сьогодні можливо повністю чи частково отримати. На сьогодні роботу вже відновили усі дилерські центри Volvo окрім дилерських центрів у м. Харкові та Херсоні. Оскільки ситуація змінюється дуже швидко, рекомендуємо звертатися до Вашого Дилера для отримання більш конкретних консультацій.
Посилання на сайт з контактною інформацією: Сервісне обслуговування автомобілів VOLVO

2. Чи можливо виконати гарантійний ремонт під час воєнного стану в Україні?
Так, виконання гарантійного ремонту можливе. Рекомендуємо звертатися до Вашого Дилера для отримання більш конкретних консультацій.

3. Чи є якісь наслідки за невчасно проведене регулярне ТО автомобіля?
Допускається перепробіг понад норми, зазначений в сервісно-гарантійній книзі в межах, визначених пунктом №4 цього документу.

4. Якщо під час дії воєнного стану в Україні я перевищив граничні терміни проведення
ТО, зазначені у сервісно-гарантійній книзі, чи буду я мати право на гарантію?
Виробник Volvo Cars на час дії воєнного стану на території України збільшив граничний перепробіг для термінів проведення ТО. Допустимий перепробіг виконання чергового регламентного технічного обслуговування (ТО) автомобіля Volvo, проданого в Україні, продовжено до 3-х місяців або 3 000 км, що наступить раніше. Дана опція можлива виключно на території України.

5. Чи можливо замовити запчастини під час воєнного стану в Україні?
Так, це можливо. Постачання запчачтин відновлено. Деталі по наявності та термінах доставки потрібно уточнювати у Вашого Дилера. Посилання на сайт з контактною інформацією: Сервісне обслуговування автомобілів VOLVO

6. Чи діє програма допомоги на дорозі Volvo Assistance під час воєнного стану в Україні?
Так, діє на усіх підконтрольних територіях, де немає ризиків та небезпеки для життя і є фізична можливість та адміністративний доступ. Через обмеження воєнного стану декотрі
з послуг можуть не надаватися в повному обсязі. Для отримання актуальної та точної інформації рекомендуємо звертатися на гарячу лінію 0-800-303-555 (в Україні)  +380-44-495-0078 (в інших країнах).
* Наразі послуги Volvo Assistance надаються не у всіх регіонах України, а в окремих регіонах діють певні умови. Послуги Volvo Assistance надаються в повному обсязі в таких регіонах, як: Одеська, Дніпропетровська, Житомирська, Вінницька, Сумська, Львівська, Черкаська, Волинська, Івано-Франківська, Чернівецька області, місто Київ, а також райони Київської області, які не були під окупацією, там, де не велися бойові дії. Послуги Volvo Assistance можуть бути організовані за кошти клієнта за умови оплати на місці, при цьому витрати будуть компенсовані клієнтам у найкоротший час за спрощеною процедурою у таких регіонах, як: Миколаївська, Запорізька, Полтавська, Кіровоградська, Хмельницька, Рівненська, Тернопільська, Закарпатська області, а також Київська область, райони якої були під окупацією, там, де велися бойові дії. Для отримання відшкодування витрат клієнту буде необхідно надати будь-яке підтвердження оплати послуг
(підтвердження оплати з картки, рахунок від служби дорожньої допомоги, тощо) у зручний для нього спосіб (електронною поштою, через Viber або WhatsApp). Послуги Volvo Assistance не можуть бути організовані в таких регіонах, як: Чернігівська, Харківська, Херсонська, Луганська та Донецька області.

7. Чи діють програми лояльності під час воєнного стану в Україні?
Протягом воєнного стану продавжує діяти Національна програма лояльності для постгарантійних Volvo Програма лояльності

8. Чи можна записати на сервіс моє авто на Volvo за кордоном?
Запис на сервіс в європейських країнах відбувається за правилами ринку (онлайн форма, телефоном чи під час фізичного візиту) і залежить від багатьох факторів. Тому впливати на рішення конкретного офіційного дилера Volvo у нас, на жаль, немає можливості. Просимо слідувати встановленим місцевим правилам ринку. Але якщо Ви стали свідком відвертого порушення Ваших прав споживача чи недотримання погоджених домовленостей, просимо повідомляти Вашого сервіс консультанта в Україні, і ми обов’язково негайно включимося в процес Вашого обслуговування для забезпечення максимально можливого лояльного ставлення.

9. Чи діє гаряча лінія Volvo для отримання консультації під час воєнного стану в Україні?
На даний момент гаряча лінія національного Контакт Центру не працює. По всім питанням ви можете звернутися до нас у соціальних мережах:
Facebook: https://www.facebook.com/VikingMotorsVolvo
Instagram: https://www.instagram.com/volvo.kyiv/
Або ви можете зателефонувати до дилерського центру за контактами: (044) 391-11-00
Запитання та пропозиції можна також надіслати на нашу електронну адресу:
sales@viking-motors.ua

10. Якщо мій автомобіль було викрадено?
При викраденні автомобіля спершу необхідно подати заяву в поліцію, копію цієї заяви з відміткою надіслати вашому дилеру та звернутися до Volvo Assistance із проханням про іммобілізацію авто.

Маркетингові комунікації

1. Як Виробник Volvo підтримує Україну?
Volvo працює над тим, щоб надати допомогу усім українським людям, які її потребують. Одним із вже зроблених кроків в цьому напрямку є надання фінансової допомоги у розмірі понад 1 000 000 доларів США (10 000 000 шведських крон) через організації, які доставляють гуманітарну допомогу постраждалим сім’ям та дітям – фонд «Врятуймо Дітей»та ЮНІСЕФ у Швеції.
Детальніше можна дізнатися тут: Підтримка

2. Чи поставляє Виробник Volvo авто на росію?
Виробник Volvo зупинив поставки автомобілів до росії. Враховуючи численні ризики, пов’язані з нинішньою ситуацією, включаючи санкції, введені ЄС та США, Volvo Cars не буде поставляти автомобілі на російський ринок.

3. Чи поставляє Виробник Volvo авто на білорусь?

Виробник Volvo зупинив поставки автомобілів до білорусі. Враховуючи численні ризики, пов’язані з нинішньою ситуацією, включаючи санкції, введені ЄС та США, Volvo Cars не буде поставляти автомобілі на ринок білорусі.

4. Як Volvo в Україні підтримує Україну?
Ведучи соціально відповідальний бізнес, офіційний імпортер автомобілів Volvo в Україні, компанія Winner співпрацює з благодійними організаціями для максимальної допомоги військовим силам України, надаючи фінансову та ресурсну підтримку. Автомобілі для потреб Збройних Сил України. Winner Group Ukraine – офіційний імпортер автомобілів Ford, MG, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, на сьогодні передала для потреб українських військових та Територіальної Оборони більше 150 автомобілів, як вживаних, так і нових, загальною вартістю понад 71 млн гривень. Фінансова підтримка для Збройних Сил України та благодійних організацій. У перші дні війни Winner Group Ukraine перерахувала 12 млн.грн на рахунок ЗСУ. Для максимальної допомоги військовим силам та мирному населенню України Winner також працює у єдності з благодійними організаціями. Так, 450 тис. грн від Winner було передано до благодійних фондів «Повернись живим», міжнародних благодійних фондів «Домики» та «Карітас Україна», що на межі власних можливостей передають військову амуніцію нашим героям, займаються евакуацією дітей та населення, надають гуманітарну допомогу українцям у гарячих точках. Окремо Winner Group Ukraine переказала понад 2,6 млн. грн для закупівлі засобів захисту, амуніції для військових. Також Winner придбала автомобіль швидкої медичної допомоги для медичного центру, що опікується пораненими військовими. У критичний час бізнеси працюють разом, і Winner має колаборацію з українською ІТ-компанією Intellias щодо закупівлі та доставки в Україну декількох десятків автомобілів для українських бійців. А IT-волонтери з Develux за підтримки Winner Group Ukraine створили сторінку для МБФ «Домики», що значно полегшить отримання для благодійного фонду такої цінної фінансової підтримки.
Загальна сума фінансової підтримки від Winner для ЗСУ, Територіальній Обороні та благодійним організаціям на сьогодні становить понад 89 млн.грн.

Які дилерські центри зараз працюють?

Сервісне обслуговування автомобілів Volvo наразі здійюснюється у тих регіонах, де це можливо, адже ми розуміємо важливість готовності вашого авто до поїздок та робимо все
можливе задля цього. Станом на 19 квітня 2022 року офіційні сервісні центри працюють в таких містах:

Київ
Вікінг Моторз
вул. Зодчих, 5а
9:00 - 18:00
Запис на сервіс:
+38 (066) 456 46 62

Київ
Volvo Car - Київ Аеропорт
Київська обл., c. Чубинське,
вул. Київська, 47
Працює за попереднім записом
Запис на сервіс:
+38 (067) 544 68 19

Київ
Віннер Автомотів
пр-т Степана Бандери, 24-Д
Працює за попереднім записом
Запис на сервіс:
+38 (093) 083 75 54

Дніпро
Нортек Авто
вул. Княгині Ольги, 19-Б
Працює за попереднім записом
Запис на сервіс:
+38 (098) 208 61 67

Львів
Імпері Моторз
вул. Дж. Вашингтона, 8
09:00 – 18:00
Запис на сервіс:
+38 (098) 105 00 09,
+38 (032) 256 09 09

Одеса
Віннер Одеса
вул. М. Грушевського, 39/3
Працює за попереднім записом
Запис на сервіс:
+38 (050) 785 17 77

Полтава
Полтава-Автосвіт
вул. Половки, 81
Працює за попереднім записом
Запис на сервіс:
+38 (050) 282 69 07

Запоріжжя
Нортек Авто Запоріжжя
вул. Святого Миколая, 69-А
Працює за попереднім записом
Запис на сервіс:
+38 (067) 293 23 90

Херсон
Азбука Авто
Миколаївське шосе 4 км
Працює за попереднім записом
Запис на сервіс:
+38 (050) 585 27 82

Вінниця
ТД Автоцентр Поділля
Немирівське шосе, 94-В
Пн-Сб,
10:00 - 17:00
Запис на сервіс:
+38 (067) 431 01 53

Тимчасово не працюють:

Харків Престиж Авто Харків вул. Шевченка, 336.
Є можливість отримати консультацію щодо сервісного обслуговування за тел.:
+38 (095) 421 38 57 (писати у Viber або WhatsApp)

Чи є спеціальні пропозиції (знижки) на сервісне обслуговування Volvo за кордоном?

Власники автомобілів Volvo, які наразі перебувають у таких країнах, як Румунія, Молдова, Словаччина або Чехія, можуть скористатися спеціальними умовами на матеріали та роботи, що пропонуються цими країнами під час сервісного обслуговування. Для отримання привілеїв ваше авто має бути зареєстрованим в Україні. Країни, де надаються спеціальні умови:

Молдова
15% вигода на роботи та матеріали Молдова Мапа з місцезнаходженням офіційного дилера в Молдові: VOLVO

Румунія
від 15% вигода на роботи та матеріали Румунія Мапа з місцезнаходженням офіційних дилерів в Румунії: VOLVO

 

Словаччина
20% вигоди на матеріали та 10% вигода на роботи Словаччина Мапа з місцезнаходженням офіційних дилерських центрів в Словаччині: VOLVO

Чехія
до 15% - 25% вигоди на роботи та матеріали в залежності від віку авто при першому відвідуванні дилерського центру Чехія. Мапа з місцезнаходженням офіційних дилерських центрів в Чехії: VOLVO

Чи працюють дилерські центри в Україні та чи можу я проконсультуватися щодо
придбання авто?

Офіційні дилерські центри Volvo в Україні готові приймати відвідувачів в регіонах, де це можливо, а також консультувати віддалено. У Вінниці, Львові та у Київській області дилерські центри вже відкриті та працюють за
індивідуальним графіком.

Київ
Вікінг Моторз, вул. Зодчих, 5а
Пн - Пт з 9:00 до 18:00
Відділ продажу:
+38 (044) 391 11 00

Київ
Volvo Car - Київ Аеропорт Київська обл., c. Чубинське, вул. Київська, 47
Графік роботи: Пн-Нед 10:00-16:00
Контактні номери телефонів:
Горбатюк Тарас, тел.: +38 (067) 544 68 25
Вєтров Олександр, тел.: +38 (067) 544 68 12
Яремчук Олександр, тел.: +38 (067) 643 70 20
Петрунець Євгеній, тел.: +38 (067) 444 75 75

Львів
Імпері Моторз, Львівська обл., Пустомитівський р-н., с. Сокільники, вул. Скнилівська, 23
Графік роботи: Пн-Пт 10:00-18:00, Сб 10:00-15:00
Контактний номер тел.: +38 (066) 485 00 09

В Одесі надається дистанційна професійна консультація щодо наявних у
дилерських центрах автомобілів Volvo та умов їх придбання.
Вінер Одеса, вул. М. Грушевського, 39/3
Контактний номер тел.:
Баранов Роман (керівник відділу продажів): +38 (067) 992 66 11 (Telegram).

Вам сподобалася новина ?