Обирайте Volvo XC40 Core з вигодою до 120 150 гривень**!

Отримайте неймовірний SUV вартістю від 1 690 500 гривень*  Це ваш шанс відчути смак пригоди та комфорту у кожній подорожі. Не втрачайте можливість придбати цю ексклюзивну модель та зробити крок до щасливого та стильного автомобільного життя.

Система безпеки

Ця модель має передові системи безпеки Volvo, включаючи систему аварійного гальмування та систему уникнення зіткнень, що робить кожну поїздку безпечною.

Двигун

Volvo XC40 Core оснащений потужним бензиновим двигуном, який поєднує продуктивність та ефективність.

Сучасні технології

Автомобіль оснащений інноваційними технологіями, включаючи сучасну систему інфотейнменту та сенсорний дисплей.

Подвійна зона клімат-контролю

Ви зможете налаштувати ідеальну температуру для кожного пасажира завдяки подвійній зоні клімат-контролю.

Салон

XC40 Core вражає своїм комфортабельним салоном і великою площею для пасажирів і багажу.

Динамічне керування

XC40 Core надає чудові водійські враження завдяки динамічному керуванню і високому рівню керованої стійкості.

ТОВ «Вікінг Моторз». Код 34964833. Вольво
*Вартість (ціна) вказана на доступні до замовлення автомобілі моделі Volvo XC40 Core з бензиновим двигуном без урахування вартості додаткового обладнання та аксесуарів, та надана для ознайомлення, не є комерційною пропозицією (офертою), остаточна вартість визначається у договорі купівлі-продажу на дату його укладання.
** Знижка на автомобіль моделі XC40 Core з бензиновим двигуном становить до 120 150 грн (вигода), що є еквівалентом 3000 євро. Розрахунок вартості та вигоди вказано станом на 28.11.2023 року за курсом, який відображається на вебсайті http://www.winner.ua/. Пропозиція продажу діє з 30.10.2023 року по 31.12.2023 року в офіційній дилерській мережі Вольво на всій території України, окрім тимчасово окупованих територій. Для отримання інформації про остаточні умови придбання автомобілів та інших товарів, а також для укладення правочинів (договорів) просимо звертатись до офіційного дилера Volvo Вікінг Моторс. Розміщені на вебсайті зображення можуть відрізнятися від реального автомобіля, запропонованого у салоні, а також можуть показувати опції/аксесуари, доступні за додаткову плату.