Спеціальна пропозиція* для власників автомобілів Volvo

Якісні щітки склоочисника та правильно підібраний омивач для скла – це запорука відмінного огляду дороги та безпеки. Вони допоможуть ефективно прибрати зайву воду та забруднення, які були спричинені несприятливою погодою або умовами вашої подорожі.

У Вікінг Моторс ви зможете придбати щітки для свого авто, а також скористатись спеціальною пропозицією* - додатково отримати 1 літра омивача Вольво в подарунок**! 

Саме час скористатись цією можливістю в офіційному дилерському центрі Volvo Вікінг Моторс.

Забезпечте абсолютну чистоту скла для відмінного спостереження за дорогою та безпеки вашого пересування!

1 літр рідини омивача Volvo для скла у подарунок**

при купівлі та встановленні щіток для склоочищення в офіційному сервісному центрі Volvo до 31 березня 2024 року


ТОВ "Вікінг Моторс Київ". Код ЄДРПОУ 45381258. Вольво
.
* Спеціальна пропозиція діє при купівлі та встановленні щіток для склоочищення Вольво з 1 січня 2024 року по 31 березня 2024 року (або до повного розпродажу складських залишків) в офіційній дилерській мережі Вольво на всій території України, окрім тимчасово окупованих територій. Спеціальна пропозиція розповсюджується на усі автомобілі Вольво незалежно від віку і моделі, окрім електроавтомобілів, на яких, за умовами продажу у гарантійний період, щітки склоочисників замінюються безкоштовно раз на рік в усіх офіційних дилерських центрах України.
**Під подарунком мається на увазі продаж комплекту товару (щітки+рідина) зі знижкою, яка дорівнює вартості рідини
омивача у 1 літровому фасуванні. Детальну інформацію можна дізнатися в офіційному дилерському центрі Volvo Viking Motors.