Volvo V90 Cross Country в комплектації Core - це стильний і комфортабельний універсал, який ідеально підходить для сімейних подорожей. Завдяки високому кліренсу та потужному двигуну він може легко долати будь-які дороги, навіть в умовах бездоріжжя.

Окрім вигоди до 247 800 гривень* ви обираєте:

Безпеку

Автомобіль оснащений найсучаснішими системами безпеки, такими як адаптивний круїз-контроль, система попередження про зіткнення, система автоматичного гальмування в екстрених ситуаціях та інше

Комфорт

V90 Cross Country - це дуже комфортний автомобіль. Він має просторий салон, в якому з комфортом розмістяться всі члени сім'ї та всі речі вашої родини під час подорожі.

Прохідність

V90 Cross Country має високий кліренс, що дозволяє йому легко долати будь-які дороги, навіть в умовах бездоріжжя. Це робить його ідеальним автомобілем для сімейних подорожей.

Стиль

V90CC - це стильний і сучасний автомобіль, який приверне увагу на будь-яких дорогах. Він має елегантний дизайн, який підкреслює його
преміум-статус.

*Вартість (ціна) вказана на доступні до замовлення автомобілі моделі Volvo V90 Cross Country у комплектації Core без урахування вартості додаткового обладнання та аксесуарів, та надана для ознайомлення, не є комерційною пропозицією (офертою), остаточна вартість визначається у договорі купівлі-продажу на дату його укладання.
** Знижка на автомобіль моделі Volvo V90 Cross Country у комплектації Core становить 247 800 гривень (вигода), що є еквівалентом 6000 євро. Розрахунок вартості та вигоди вказано станом на 15.02.2024 року за курсом, який відображається на веб-сайті http://www.winner.ua/. Пропозиція продажу діє до 29.07.24, або розпродажу авто, в залежності від того, що настане раніше. року в офіційному дилерському центрі Вольво Вікінг Моторс Київ на всій території України, окрім тимчасово окупованих територій. Для отримання інформації про остаточні умови придбання автомобілів та інших товарів, а також для укладення правочинів (договорів) просимо звертатись до офіційного дилерського центру Вольво Вікінг Моторс Київ. Розміщені на веб-сайті зображення можуть відрізнятися від реального автомобіля, запропонованого у салоні, а також можуть показувати опції/аксесуари, доступні за додаткову плату.