ПЕРЕХОДЬТЕ НА НАСТУПНИЙ РІВЕНЬ

У Polestar впевнені – можливості для покращення є завжди! Polestar Engineered кожен день присвячує розробці та оцінці свого продукту, щоб домогтися ще кращого контролю, швидкості та ефективності автомобілів Volvo. Програма оптимізації Polestar фокусується на ключових областях, і все для того, щоб підняти ваш досвід водіння на новий рівень. У дилерському центрі Вікінг Моторз пакет оптимізації потужності Polestar надається зі знижкою 30% за вигідною ціною та 14 днів випробувального періоду!


ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

Оптимізація Polestar є покращеним програмним забезпеченням, яке завантажується у ваш Volvo офіційним дилером і оптимізує потужність і крутний момент вашого Volvo, покращуючи динамічні характеристики автомобіля. Завдяки Polestar було покращено шість найважливіших характеристик, що відповідають за точність та збалансованість керування автомобілем. Нове програмне забезпечення змінить ваш Volvo. Будьте певні!


СПЕЦІАЛЬНА ВАРТІСТЬ ВІД 21 220 ГРИВЕНЬ З ПДВ*
Регулярна вартість від 30 314 гривень з ПДВ**

ПЕРЕВАГИ! • Збільшення потужності двигуна та крутного моменту • Швидкість та точність перемикання передач, утримання передачі та реакції трансмісії й двигуна • Швидке реагування на положення педалі газу • Продуктивність двигуна

НЕ ЗМІНЮЮТЬСЯ! • Рівень викидів • Витрата палива • Періодичність технічного обслуговування


* Під регулярною вартістю мається на увазі вартість програмного забезпечення Polestar без урахування маркетингового пакета (наліпка, сертифікат, сувенірне фото) та робіт по завантаженню. Програмне забезпечення Polestar обирається для кожного унікального VIN номера автомобіля. Вартість маркетингового пакета становить 1 499 гривень з ПДВ. Вартість робіт із завантаження програмного забезпечення Polestar становить 600 гривень з ПДВ. Під безкоштовним випробувальним періодом мається на увазі можливість повернути назад грошову суму, яка була витрачена на придбання пакету оптимізації потужності автомобіля Polestar (виключно вартість завантаженого програмного забезпечення), та повернення налаштувань автомобіля до попередніх налаштувань. Пропозиція надана для ознайомлення, не є комерційною пропозицією (офертою), остаточна вартість програмного забезпечення визначається у видатковій накладній. Якщо впродовж 14 днів ви зрозумієте, що хочете повернути автомобіль до попередніх налаштувань, ви зможете зробити це в офіційному дилерському центрі Вікінг Моторз.
** Під спеціальною вартістю мається на увазі зниження регулярної вартості програмного забезпечення Polestar на 30%. Спеціальна пропозиція діє з 15.10.2022 до 31.03.2023 року.

м. Київ, вул. Зодчих 5а

За деталями телефонуйте: (044) 391-11-00

Зворотній зв'язок

   

Вам сподобалась акція?