Volvo V60 Cross Country в комплектації Plus Bright - це стильний і комфортний універсал, який готовий до будь-яких пригод. Завдяки високому кліренсу та потужному двигуну він легко долатиме будь-які дороги, навіть в умовах бездоріжжя. Це ідеальний автомобіль для сімейних подорожей, які принесуть вам незабутні враження.

Окрім вигоди до 247 800 гривень* ви обираєте:

Безпеку

Автомобіль оснащений системами безпеки, які допоможуть вам уникнути аварій та захистити пасажирів. Адаптивний круїз-контроль, система попередження про зіткнення та система автоматичного гальмування в екстрених ситуаціях працюють разом, щоб забезпечити вам максимальний захист під час руху.

Комфорт

Volvo V60 Cross Country в комплектації Plus Bright - це комфортабельний і практичний універсал, який ідеально підходить для сімейних подорожей. У просторому салоні автомобіля з комфортом розмістяться всі члени сім'ї, а в багажному відділенні зможуть поміститися всі необхідні речі.

Прохідність

Volvo V60 Cross Country в комплектації Plus Bright - це універсал, який готовий до будь-яких пригод. Завдяки високому кліренсу він легко долатиме будь-які дороги, навіть в умовах бездоріжжя. Це дозволить вам без проблем вирушати в подорожі, не побоюючись за безпеку себе і своєї родини.

Стиль

Volvo V60 CC - це автомобіль, який привертає увагу з першого погляду. Його стильний дизайн підкреслює його преміум-статус і робить його справжнім витвором мистецтва на колесах.

** Знижка на автомобіль моделі Volvo V60 Cross Country у комплектації Plus Bright становить до 247 800 гривень (вигода), що є еквівалентом 6 000 євро. Розрахунок вартості та вигоди вказано станом на 15.02.2024 року за курсом, який відображається на веб-сайті http://www.winner.ua/. Пропозиція продажу діє до 29.07.24, або розпродажу авто, в залежності від того, що настане раніше. року в офіційному дилерському центрі Вольво Вікінг Моторс Київ на всій території України, окрім тимчасово окупованих територій. Для отримання інформації про остаточні умови придбання автомобілів та інших товарів, а також для укладення правочинів (договорів) просимо звертатись до офіційного дилерського центру Вольво Вікінг Моторс Київ. Розміщені на веб-сайті зображення можуть відрізнятися від реального автомобіля, запропонованого у салоні, а також можуть показувати опції/аксесуари, доступні за додаткову плату. Умови розповсюдження пропозиції тільки на авто Volvo V60 Cross Country комплектації Plus Bright видані до 29.07.24, або розпродажу авто, в залежності від того, що настане раніше.