Аксесуари

Комплект аксесуарів Basic для Volvo XC40 фото Скидка
Комплект аксесуарів Basic для Volvo XC40
Килимки у салон, пластик Захист двигуна Килимок у багажне відділення, пластик Бризковики передні Бризковики задні Комплект для догляду за шкірою Термін дії акційної вартості комплекту аксесуарів: з 17 листопада 2020 року по 31 березня 2021 року (або до повного розпродажу комплектів)

27 827 грн

32738 грн

Комплект аксесуарів Basic для Volvo XC60 фото Скидка
Комплект аксесуарів Basic для Volvo XC60
Килимки у салон, пластик Захист двигуна Комплект кріплень захисту двигуна Килимок у багажне відділення, пластик Бризковики передні Бризковики задні Комплект для догляду за шкірою ё Термін дії акційної вартості комплекту аксесуарів: з 17 листопада 2020 року по 31 березня 2021 року (або до повного розпродажу комплектів)

28 697 грн

33761 грн

Комплект аксесуарів Basic для Volvo XC90 фото Скидка
Комплект аксесуарів Basic для Volvo XC90
Килимки у салон, пластик Захист двигуна Комплект кріплень захисту двигуна Килимок у багажне відділення, пластик Бризковики передні Бризковики задні Комплект для догляду за шкірою ё Термін дії акційної вартості комплекту аксесуарів: з 17 листопада 2020 року по 31 березня 2021 року (або до повного розпродажу комплектів)

28 697 грн

33761 грн

Серветка фото
Серветка
Безворсова серветка дбайливо очистить цифровий дисплей Вашого автомобіля. Серветка, розроблена Volvo, виготовлена з поліефірного волокна. Тому прекрасно підходить для очищення чутливих поверхонь. Спочатку використовуйте більш шорстку сторону серветки, щоб видалити забруднення. А потім іншу сторону серветки, для полірування екрану. Мікроволокно – міцний матеріал, що є гарантом тривалого терміну служби.
Тримач для сумок з відсіком для зберігання фото
Тримач для сумок з відсіком для зберігання
Практична підвісна система для перенесення і зберігання харчових продуктів у багажному відділенні. Тобто вона запобігає падінню кошиків і розкиду вмісту навколо них.

13 816 грн

Складний буксирний гак фото
Складний буксирний гак
Буксирний гак Volvo вбудований в кузов автомобіля і протестований на відповідність найвищим вимогам щодо безпеки та функціональності. Цей буксирний гак призначений для використання разом з системою Trailer Stability Assist (TSA) Volvo. Якщо причіп починає нестабільний на швидкості від 50 км / год, TSA може пригальмувати одне або кілька коліс, щоб відновити стабільність і зберегти керованість. […]

26 595 грн

Рейлінги фото
Рейлінги
Високоякісний тримач для безпечного і надійного перевезення вантажів на даху. Тримач вантажу дозволяє швидко і легко монтувати бокси для даху Volvo, тримач для велосипедів і тримачі для іншого спортивного обладнання. Є інтегрований динамометричний ключ, який дозволяє легко регулювати кріплення, що забезпечує підвищену безпеку і надійність. Легко встановлюється і знімається.

6 933 грн

Захисний лист, під двигуном фото
Захисний лист, під двигуном
Оберігає двигун і коробку передач від ударів при їзді по поганій дорозі. Наприклад, якщо дорожнє покриття нерівне або з ямами. Також, міцна алюмінієва панель оберігає від ударів каменів.

13 948 грн

Килимок багажника, пластиковий фото
Килимок багажника, пластиковий
Стильний захисний килимок із пластику, за формою багажника. Важливо, що килимок має досить високий бортик. Це допоможе вберегти Ваш автомобіль не тільки від сухого забруднення, але і від різних рідин.

4 238 грн

Бризговики фото
Бризговики
Бризговики добре поєднуються з дизайном авто. Ефективно захищають бічні сторони автомобіля від колісних бризок. Вони зводять до мінімуму водні бризки на транспорт, що знаходиться позаду.Важливим файтом є те, в що вони виготовлені з м’якого пластмасового матеріалу, який пом’якшує можливі удари.

6 017 грн

Килимки, з литої пластмаси фото
Килимки, з литої пластмаси
Ці килимки виготовлені з м’якого і гнучкого пластику, який створює відчуття гуми. Їх краю по всьому контуру підняті, що забезпечує ефективний захист салону автомобіля від вологи та бруду. Килимок для водія має зручну підкладку для ніг з текстилю, яка захищає взуття від зносу. Килимки фіксуються вбудованими зажимами через монтажні отвори. Їх легко діставати з автомобіля […]

3 719 грн

ЗАХИСТ ХС фото Скидка
ЗАХИСТ ХС
Захист двигуна;Секретні болти на колеса;Бризковики;Гумові килимки в салон;Килимок в багажник.

27 850 грн

30945 грн