ПЕРЕХОДЬТЕ НА НАСТУПНИЙ РІВЕНЬ

У Polestar впевнені – можливості для покращення є завжди!
Polestar Engineered кожен день присвячує розробці та оцінці свого продукту, щоб домогтися ще кращого контролю, швидкості та ефективності автомобілів Volvo.
Програма оптимізації Polestar фокусується на ключових областях, і все для того, щоб підняти ваш досвід водіння на новий рівень


ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

Оптимізація Polestar є покращеним програмним забезпеченням, яке завантажується у ваш Volvo офіційним дилером і оптимізує потужність і крутний момент вашого Volvo, покращуючи динамічні характеристики автомобіля. Завдяки Polestar було покращено шість найважливіших характеристик, що відповідають за точність та збалансованість керування автомобілем. Нове програмне забезпечення змінить ваш Volvo. Будьте певні!


СПЕЦІАЛЬНА ВАРТІСТЬ
ВІД 17 464 ГРИВЕНЬ З ПДВ*
Регулярна вартість
від 24 948 гривень з ПДВ**

ПЕРЕВАГИ!
• Збільшення потужності двигуна та крутного моменту
• Швидкість та точність перемикання передач, утримання передачі та реакції трансмісії й двигуна
• Швидке реагування на положення педалі газу
• Продуктивність двигуна

НЕ ЗМІНЮЮТЬСЯ!
• Рівень викидів
• Витрата палива
• Періодичність технічного обслуговування


* Під спеціальною вартістю мається на увазі зниження регулярної вартості програмного забезпечення Polestar на 30%. Спеціальна пропозиція діє до 31.03.2022р.
** Під регулярною вартістю мається на увазі вартість програмного забезпечення Polestar без урахування маркетингового пакету (наліпка, сертифікат, сувенірне фото) та робіт по завантаженню. Програмне забезпечення Polestar обирається для кожного унікального VIN номера автомобіля. Вартість маркетингового пакету становить 1 186 гривень з ПДВ. Вартість робіт із завантаження програмного забезпечення Polestar становить 420 гривень з ПДВ.

м. Київ, вул. Зодчих 5а

За деталями телефонуйте: (044) 391-11-00

Зворотній зв'язок

   

Вам сподобалась акція?