Спеціальна пропозиція* на обмежений перелік автомобілів Volvo XC40 в наявності:

Авто, що пасує будь-якому місту.
Volvo XC40


Сміливий і виразний дизайн кузова компактного кросовера ідеально підходить для мегаполіса. Кожен дюйм оснащено інноваційними рішеннями для зберігання. Гачки для сумок, великі дверні прорізи, приховані відсіки — Volvo XC40 розробили для максимальної зручності.

Завжди на зв’язку з Apple CarPlay™ і Android Auto™. Зручне і безпечне використання функцій телефону за допомогою сенсорного дисплея автомобіля, органів управління на кермі або голосових команд.

Впевнене маневрування навіть в обмеженому просторі за допомогою чотирьох камер високої чіткості, що забезпечують огляд 360°.

Інтелектуальна технологія допомоги водієві City Safety допомагає уникати зіткнення з іншими транспортними засобами, пішоходами та велосипедистами в будь-який час дня і ночі. Система попередить про перехресний рух автоматичним гальмуванням та дозволить легко виїхати з важкодоступних місць з обмеженим оглядом.


Відчуйте всі переваги Volvo XC40 на тест-драйві у Вікінг Моторз.
м. Київ, вул. Зодчих 5а

За деталями телефонуйте: (044) 391-11-00

Зворотній зв'язок

   

Вам сподобалась акція?

*Під вигодою мається на увазі зниження регулярної вартості автомобілів моделі ХС40 до 9880 євро в залежності від комплектації, у гривневому еквіваленті по курсу winner.ua на дату укладання договору купівлі-продажу. Вказана вартість та розмір вигоди є орієнтовними, розраховані по курсу на winner.ua на 16.02.2021 та надані для ознайомлення, не є комерційною пропозицією (офертою). Остаточна вартість автомобіля визначається у договорі купівлі-продажу на дату його укладання. Термін дії пропозиції з 16.02.2021 до 31.03.2021 або до моменту продажу останнього автомобіля із вказаного списку, в залежності від того, що наступить раніше. Кількість авто обмежена.