Что такое С40?

Volvo C40 – это стильный и современный электромобиль, который идеально подходит для города. Благодаря современному дизайну, комфортному и просторному салону и автономности до 582 км в комбинированном цикле, вы можете с легкостью путешествовать на дальние расстояния.

Как именно вы сэкономите?

  1. Стоимость автомобиля стартует от 1 829 164* гривен. В рамках акционного предложения вы можете приобрести Volvo C40 со скидкой до 280 350** гривен.
  2. Вы покупаете электромобиль, а это -
    - Электричество в разы дешевле любого другого вида топлива. А благодаря функции рекуперации (торможение двигателем), ваша машина будет подзаряжаться не стачивая тормозные колодки, что еще усилит сбережения.
    - Вам не нужно финансово заботиться об обслуживании. Volvo C40, как и все электромобили Volvo, получают бесплатное сервисное обслуживание в течение 3 лет.
  3. Экономия горюче-смазочных материалов, поскольку некоторые ресурсы в авто с ДВС не используются в электрокарах.

Офіційна гарантія

На всі електромобілі Volvo діє офіційна гарантія 3 роки або 100 тис. км пробігу. Офіційна гарантія на акумуляторну батарею становить 8 років або 160 тис. км пробігу.

Доступні для підписки

Volvo C40 також доступні для підписки. Цей сервіс дозволяє вам користуватися автомобілем без необхідності його купівлі.

Трейд-ін

Заощаджуйте свій час і кошти, не чекаючи продажу старого автомобіля.
Отримайте додаткові 2% вигоди за програмою Volvo trade in.

 

ТОВ «Вікінг Моторз». Код 34964833. Вольво
*Вартість (ціна) вказана на доступні до замовлення автомобілі моделі Volvo C40 у комплектації Plus Single Recharge без урахування вартості додаткового обладнання та аксесуарів, та надана для ознайомлення, не є комерційною пропозицією (офертою), остаточна вартість визначається у договорі купівлі-продажу на дату його укладання.
** Знижка на автомобіль моделі Volvo C40 у комплектації Plus Single Recharge становить до 280 350 грн. (вигода), що є еквівалентом 3000 євро. Розрахунок вартості та вигоди вказано станом на 28.11.2023 року за курсом, який відображається на веб-сайті http://www.winner.ua/. Пропозиція продажу діє з 20.10.2023 року по 31.12.2023 року в офіційній дилерській мережі Вольво на всій території України, окрім тимчасово окупованих територій. Для отримання інформації про остаточні умови придбання автомобілів та інших товарів, а також для укладення правочинів (договорів) просимо звертатись до офіційних дилерів та сервісних станцій Volvo. Розміщені на веб-сайті зображення можуть відрізнятися від реального автомобіля, запропонованого у салоні, а також можуть показувати опції/аксесуари, доступні за додаткову плату.