Volvo EX30

від 1 359 020 грн*

Екстер'єр

Інтер'єр

Кольори

Колір:

Особливості

Інтелектуальні ярлики та налаштування фото 1

Інтелектуальні ярлики та налаштування

Знайдіть елементи керування, які найчастіше використовуються, у нижній частині центрального дисплея. Але це не стандартні ярлики. Елементи керування з’являються лише тоді, коли функція доступна. Хочете, щоб двері багажного відділення були відчинені? Вам доведеться почекати, доки ваша швидкість не стане достатньо низькою, щоб це спрацювало. Віджети на центральному дисплеї теж інтелектуальні. Отримайте доступ до навігації, телефона та мультимедійних даних без необхідності проведення пальцем. Просто натисніть, щоб отримати доступ до повної функціональності. Вікно привітання полегшує кастомізацію вашої поїздки ще до того, як ви вирушите. Виберіть тему Ambience, щоб створити настрій, увімкніть елементи керування, наприклад керування однією педаллю, і ввімкніть Pilot Assist.
Детальніше >
Види дисплея водія фото 2

Види дисплея водія

Отримуйте інформацію для водія в зручний для вас спосіб. Вид Calm прибирає все, крім важливої інформації для водія. Вид Surround надає ту саму інформацію, а також активні функції допомоги водію та огляд транспортних засобів навколо вас у реальному часі. Виберіть потрібний вид на центральному дисплеї або запрограмуйте перемикач на кермі для їх змінення.
Детальніше >
Інтуїтивно зрозуміле керування з вбудованими службами Google фото 3

Інтуїтивно зрозуміле керування з вбудованими службами Google

Завдяки вбудованим застосункам і службам Google ви можете підключатися до свого цифрового життя без з’єднання телефона з автомобілем. Завантажуйте свої улюблені застосунки з Google Play і використовуйте їх без рук за допомогою Google Assistant. Тепер свою музику, аудіокниги та подкасти можна викликати за допомогою фрази 'Hey Google'. Google Assistant також можна використовувати для керування деякими функціями автомобіля, здійснення дзвінків і надсилання текстових повідомлень, перевірки годин роботи та виконання тих самих швидких пошуків, що й на телефоні. Переміщуйтеся впевненіше за допомогою Google Maps. Легко встановлюйте пункт призначення та переглядайте покрокові вказівки на центральному дисплеї. Ви також побачите доступний запас ходу, приблизний рівень заряду акумулятора в пункті призначення та станції заряджання на вибраному маршруті. З часом ваш досвід користування покращиться, оскільки Google адаптуватиметься до ваших уподобань.
Детальніше >
Застосунок Volvo EX30 фото 4

Застосунок Volvo EX30

Використовуйте всі можливості та функціональність свого автомобіля за допомогою застосунку Volvo EX30. Бездоганна інтеграція Досвід власника EX30 починається застосунку та завершується ним. Ще до того як він прибуде, використовуйте його, щоб налаштувати та персоналізувати свій автомобіль. Віддалене керування Використовуйте застосунок, щоб віддалено регулювати налаштування клімат-контролю, контролювати заряджання, оновлювати програмне забезпечення, установлювати свій курс тощо.
Детальніше >
Квадратне спортивне кермо фото 5

Квадратне спортивне кермо

Квадратний дизайн керма забезпечує спортивне зчеплення. Оснащено стильними перемикачами для водійських елементів керування. Ви навіть можете налаштувати один для зручного доступу до певної функції. За низької температури прогрійте кермо. Використовуйте центральний дисплей або дайте змогу автомобілю зробити це автоматично. За температури нижче 7 °C можна нагріти кермо за допомогою програми попередньої підготовки, запланованої у вашому застосунку Volvo EX30.
Детальніше >
Універсальний простір для багажу та зберігання фото 6

Універсальний простір для багажу та зберігання

З легкістю завантажуйте та розвантажуйте те, що перевозите, використовуючи широке багажне відділення EX30 на 318 л. Має рівну підлогу без виступу, можна опустити для додаткової зручності. Потрібно завантажити більше? Під підлогою багажника та капотом є прихований відсік, ви можете скласти деякі або всі спинки, щоб збільшити місткість багажного відділення. Центральне багатофункціональне зберігання вивільняє для кожного простір на підлозі. Опускайте сумки та їжу на винос, не турбуючись про розлиття. Під ним є додатковий простір для ще менших предметів. Ви знайдете гачки, тримачі, сітки, бокси й кишені в салоні та багажному відділенні. Автомобілі Volvo створено для життя, а життя наповнено речами.
Детальніше >
Тонкі та ергономічні сидіння фото 7

Тонкі та ергономічні сидіння

Ми розробляємо сидіння для максимальної підтримки хребта. Що може зменшити тиск і напругу на плечі, як і сутулість. Знайдіть своє ідеальне положення для сидіння за допомогою налаштувань з електроприводом. Але це не означає громіздкі передні сидіння. Вони мають тонкий профіль, що узгоджується з нашим мінімалістичним підходом до дизайну та покращує простір для ніг пасажирів на задніх сидіннях. Хочете, щоб ваше сидіння було трохи підігрітим? Використовуйте центральний дисплей, щоб його нагріти, або дайте змогу автомобілю зробити це автоматично за температури нижче 7°C. Це частина програми попередньої підготовки, яку ви налаштовуєте в застосунку Volvo EX30.
Детальніше >
Сповіщення під час відчинення дверей фото 8

Сповіщення під час відчинення дверей

EX30 використовує задні радари для виявлення велосипедистів і скутерів, що наближаються ззаду, і подає звукове сповіщення, якщо хтось в автомобілі збирається відчинити двері. Сповіщення має два рівні. Спочатку ви почуєте попередження на центральному дисплеї та побачите постійно підсвічений індикатор BLIS. Коли ризик зіткнення є неминучим, сповіщення посилюється. Ви почуєте попереджувальний звук, а індикатор BLIS почне блимати.
Детальніше >
Оглядова камера 360° фото 9

Оглядова камера 360°

Камери з високою роздільною здатністю з усіх боків забезпечують огляд вашого автомобіля на 360° із висоти пташиного польоту. Цей огляд автоматично з’являється на центральному дисплеї, коли ви включаєте задню передачу або наближаєтеся на низькій швидкості до перешкоди. Викликайте його за бажанням і отримуйте розділений екран з оглядами на 360° і 180° поруч. Більше не потрібно перемикатися між ними. Ізолюйте камери, якщо хочете мати огляд спереду, ззаду або збоку. І подивіться на свій автомобіль і світ навколо нього в інтуїтивно зрозумілому 3D-вимірі.
Детальніше >
Park Pilot Assist фото 10

Park Pilot Assist

EX30 може маневрувати, прискорюватися та гальмувати для самостійного паркування. Так, він може навіть паралельно паркуватися. Просто уважно стежте за тим, що відбувається навколо вас, і візьміть керування на себе, якщо трапиться щось несподіване. Автомобіль також знайде хороші місця для паркування. На швидкості до 22 км/год він може знаходити місця та показувати варіанти на центральному дисплеї. Виберіть один із них, а автомобіль зробить усе інше.
Детальніше >
Нагадування про заряджання та пошук станцій фото 11

Нагадування про заряджання та пошук станцій

20-відсотковий рівень заряду автоматично активує нагадування про заряджання. З нагадуванням ваш автомобіль пропонує перелік найближчих громадських зарядних станцій на Картах Google. Виберіть станцію та насолоджуйтеся покроковою навігацією разом з орієнтовним часом прибуття та очікуваним рівнем заряду після прибуття.
Детальніше >
Заряджання від 10% до 80% за 26,5 хвилини фото 12

Заряджання від 10% до 80% за 26,5 хвилини

Заряджайте свій EX30 від 10 до 80 відсотків за 26,5 хвилини на громадських станціях швидкого заряджання. Побутова зарядна станція Volvo Cars також робить швидке заряджання вдома скорішим. Порівняно зі звичайною побутовою розеткою, вона може зарядити ваш EX30 майже в п’ять разів швидше. Крім того, ви можете починати й зупиняти заряджання, планувати його, а також стежити за ходом виконання безпосередньо на побутовій зарядній станції і смартфоні.
Детальніше >
З’єднання в реальному часі за допомогою 5G фото 13

З’єднання в реальному часі за допомогою 5G

Бездротові (OTA) оновлення – це легкий спосіб оснастити свій автомобіль найновішим програмним забезпеченням. Ніяких відвідувань СТО. Ніяких телефонів допомоги клієнтам. За допомогою застосунку Volvo EX30 ви можете запланувати OTA оновлення в найкращий для вас час. Потім вони впроваджуються через хмару прямо в автомобіль. OTA оновлення також спрощують додавання нових і додаткових програмних функцій у ваш автомобіль, коли вони вам потрібні.
Детальніше >
Легке оновлення програмного забезпечення фото 14

Легке оновлення програмного забезпечення

EX30 має доступ до високошвидкісних мобільних мереж 5G. Це швидкість підключення, яка забезпечує зв’язок між мережею та автомобілем у реальному часі. Завдяки цьому також можна підключити ваш EX30 до транспортної екосистеми поза автомобілем. Наприклад, ваш автомобіль може повідомляти Google про своє місцезнаходження та швидкість, щоб Карти Google могли прокладати маршрут, який уникає заторів і доставляє вас у бажане місце призначення якнайшвидше. Автомобіль використовуватиме інші доступні мобільні мережі там, де 5G не пропонується.
Детальніше >
Платформи кабіни Snapdragon® фото 15

Платформи кабіни Snapdragon®

Наша інформаційно-розважальна система нового покоління працює на основі програмного забезпечення, розробленого нашими власними інженерними експертами, і платформ кабіни Snapdragon від Qualcomm Technologies, Inc. Ця найсучасніша обчислювальна потужність означає, що основні функції, від безпеки та інформаційно-розважальної системи до керування акумулятором і дисплеями, є швидкими, чутливими та точними.
Детальніше >
Попередня підготовка батареї для швидкого заряджання фото 16

Попередня підготовка батареї для швидкого заряджання

Виберіть маршрут до станції заряджання, і ваш автомобіль попередньо підготовить акумулятор: завчасно нагріє або охолодить його до оптимальної температури для заряджання. Це може мати велике значення для того, наскільки швидко та ефективно зарядиться акумулятор, коли ви приїдете.
Детальніше >

Виберіть комплектацію

PLUS

Тип двигуна Single Motor Single Motor Extended Range Twin Motor Performance
Максимальна швидкість 180км/год 180км/год 180км/год
Максимальний крутний момент (Нм) 343Нм 343Нм 543Нм
Прискорення від 0 до 100 км/год (сек) 5.7с 5.3с 3.6с
Кількість кінських сил (електродвигуна) 272к.с. 272к.с. 428к.с.
Запас ходу на електротязі, км (комбінований цикл) До 344 км До 480 км До 460 км
Запас ходу на електротязі, км (міський цикл) До 475 км До 662 км До 635 км
Рівень енергоспоживання (комбінований цикл) 16.7 kWh/100km 15.7 kWh/100km 16.3 kWh/100km
Рівень енергоспоживання (міський цикл) 12.1 kWh/100km 11.4 kWh/100km 11.8 kWh/100km

ULTRA

Тип двигуна Single Motor Extended Range Twin Motor Performance
Максимальна швидкість 180 км/год 180 км/год
Максимальний крутний момент (Нм) 343 Нм 543 Нм
Прискорення від 0 до 100 км/год (сек) 5.3 с 3.6 с
Кількість кінських сил (електродвигуна) 272 к.с. 428 к.с.
Запас ходу на електротязі, км (комбінований цикл) До 480 км До 460 км
Запас ходу на електротязі, км (міський цикл) До 662 км До 635 км
Рівень енергоспоживання (комбінований цикл) 15.7 kWh/100km 16.3 kWh/100km
Рівень енергоспоживання (міський цикл) 11.4 kWh/100km 11.8 kWh/100km

Відправити запит на Ваш новий Volvo EX30

Меню