Volvo XC60. Вбудовані підніжки

Volvo XC60. Вбудовані підніжки

Арт.

58 390 грн

Ексклюзивні та стильні підніжки підкреслюють розкішний зовнішній вигляд автомобіля. Вони полегшують посадку та висадку із автомобіля й установку багажу на дах авто.

Підніжки виготовлені з міцного алюмінію для зменшення ваги і збільшення міцності. Витримують вагу до 300 кг. Поверхня підніжок виготовлена з матової нержавіючої сталі в обрамленні кольорової пластикової панелі. Для зниження ризику  посковзнутися на підніжці, в її металеву частину вбудований гумовий запобіжник від ковзання. 

Факти і переваги

  • Полегшує доступ до даху автомобіля для завантаження та розвантаження.
  • Спрощує вхід та вихід до автомобіля.
  • Добре інтегровані в нижню частину порога та мають гумові вставки, що мінімізують ризик посковзнутися.
  • Не перешкоджає використанню домкрата.

Важливо!

Не можна поєднувати із передніми бризковиками.
Для збереження якості оздоблення, рекомендуємо регулярно чистити та покривати воском всі металеві деталі. Це особливо важливо взимку через сіль на дорогах. Для чищення і догляду за пластиковими виробами рекомендується використовувати спеціальний миючий засіб, який можна придбати у місцевого дилера Volvo.


*Вказана вартість є орієнтовною, розрахована по внутрішньому курсу станом на 04.09.2023 та надана для ознайомлення, не є комерційною пропозицією (офертою). Остаточна вартість аксесуарів вказується у рахунку-фактурі та видатковій накладній на дату придбання. Аксесуари на зображенні можуть відрізнятися від запропонованих у дилерському центрі. За детальною інформацією звертайтесь до консультантів Вікінг Моторз. Вартість робіт по підключенню/встановленню аксесуарів сплачується додатково.