VOLVO ASSISTANCE

Коли Ви вирішили обрати Volvo, Ви зробили свій вибір на користь незрівняної безпеки та безтурботного задоволення від керування. Будьте впевненими у Вашому постійному захисті від неприємностей, викликаних технічними несправностями, та від інших непередбачуваних обставин, адже ми подбаємо майже про всі Ваші негаразди на дорозі, оскільки вважаємо, що власники Volvo заслуговують найкращого в усьому.

VOLVO ASSISTANCE – ПРОСТО ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ 0-800-303-555 (В УКРАЇНІ) +38-044-495-0078 (В ІНШИХ КРАЇНАХ)

ЩО ПОКРИВАЄ VOLVO ASSISTANCE?

ВИ МОЖЕТЕ СКОРИСТАТИСЯ VOLVO ASSISTANCE У НАСТУПНИХ ВИПАДКАХ*:

Ваш автомобіль обладнано Volvo On Call

Використовуючи сучасні технології, Volvo On Call готовий допомогти 24 години на добу, 365 днів на рік на більшій частині Європи. Будь то дрібна незручність або питання – просто натисніть кнопку Volvo On Call. В разі критичної ситуації – натисніть кнопку SOS. Ваш автомобіль встановить голосовий зв’язок з Вашим колл-центром або службою порятунку (112 SOS у Європі) – і Вам відповість професійний оператор, що запропонує варіанти вирішення Вашої проблеми. Отримавши інформацію про Ваше місцезнаходження, оператор може негайно відправити до Вас допомогу. Переконайтеся в тому, що Ваша підписка на Volvo On Call оплачена та залишається в силі.

*Виконавцем послуги Volvo Assistance для автомобілів, проданих офіційними дилерськими центрами Volvo на території України, є Представництво «АВП Польська Сп. з о.о.» в Україні.
Таксі, автомобілі на прокат, поліцейські автомобілі, автомобілі швидкої допомоги та автомобілі, що використовуються автошколами, мають право тільки на допомогу на дорозі, буксирування та евакуацію.
Вартість ремонту та всіх витратних матеріалів даною програмою не покривається і сплачується власником автомобіля/довіреною особою власника самостійно.
Перелік країн, в яких працює програма Volvo Assistance:
Андорра, Австрія, Білорусь, Бельгія, Боснія і Герцеговина, Болгарія, Великобританія, Кіпр*, Чеська Республіка, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Македонія, Гібралтар, Греція, Угорщина, Ісландія, Ірландія, Італія, Латвія, Ліхтенштейн, Литва, Люксембург, Мальта, Молдова, Монако, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Республіка Сан-Марино, Румунія, Росія**, Сербія, Словаччина, Словенія, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Туреччина, Україна (окрім тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, а також АР Крим)

Фахівці Вікінг Моторз завжди готові допомогти Вам

м. Київ, вул. Зодчих 5а

Попередню консультацію Ви можете отримати за номером телефону:

(044) 391-11-00