Підписка Volvo

Підписка на Volvo – це зручний сервіс

 

Користуйтеся новим електромобілем без придбання

 

Сплачуйте фіксований платіж на місяць, у
який включені усі послуги*. Ви можете
змінити автомобіль чи скасувати
підписку**, повідомивши нас за три місяці

*Підписка не включає витрати на споживання, такі як заряджання електромобіля на зарядних станціях, мийка і мастило (позапланове обслуговування), а також штрафи за перевищення швидкості, витрати на паркування. Деталі у питаннях та відповідях (FAQ).

**Під підпискою мається на увазі оперативна оренда нового автомобіля

Оберіть свій електричний Volvo за підпискою

XC40 Recharge

Підписка від 55 288 ₴* на міс.

C40 Recharge

Підписка від 57 704 ₴* на міс.

EX30

Підписка від 37 988 ₴* на міс.

*Розрахунок ціни Підписки на повністю електричні моделі Volvo, що наведена на сайті, є інформативною та не є пропозицією (офертою) укласти правочин (договір). Вартість (ціна) на автомобілі, інші товари та послуги є орієнтовною, не остаточною та потребує уточнення у офіційнного дилера Volvo Вікінг Моторс в Україні. Для визначення орієнтовної вартості (ціна) Підписки Volvo використано міжбанківський валютний курс станом на 15.06.2023, який відображається на веб-сайті http://www.winner.ua/

Як працює Підписка на Volvo?


Підписка на Volvo - це ідеальний варіант, коли ви користуєтеся новим автомобілем, але
не несете відповідальність як власник. Це просто, зручно, і доступно.

Фіксований щомісячний платіж

З нашою підпискою ви здійснюєте фіксовані щомісячні платежі, щоб їздити на обраному вами автомобілі Volvo без передоплати. Ви обираєте бажаний автомобіль і щомісяця вносите єдиний фіксований платіж.

Користуйтеся усіма послугами, що включені у підписку

У підписку входить широкий спектр послуг Volvo, включно із сервісом та страхуванням КАСКО та ОСЦПВ, ДЦВ та страхуванням від нещасних випадків.

Змінюйте або скасовуйте

Ви можете замінити один електромобіль Volvo на інший. Або скасувати підписку у будь-який час, повідомивши про це офіційний дилерський центр за 3 місяці (опція не діє для контракту на 6 міс.).

Що включено у Підписку на Volvo?


Підписка включає усі витрати, забезпечуючи неперевершений досвід водіння вашого Volvo.


Включена гарантія на авто та акумуляторну батарею; вбудовані сервіси Google; технічне обслуговування на три роки*; допомога Volvo Assistance на дорозі; додаток Volvo Cars; огляд і заміна/ремонт шин за потреби**; страхування КАСКО, ОСЦПВ, ДЦВ та страхування від нещасних випадків; підмінний автомобіль.

* Перелік робіт та запчастини, які входять до сервісного обслуговування за програмою Volvo Care Offer, деталі у дилерів
**Надмірний знос та пошкодження, спричинені необачною їздою або випадковими пошкодженнями, не покриваються. Проколи не покриваються.

Якщо ви шукаєте легку та гнучку альтернативу кредиту чи лізингу, яка передбачає отримання абсолютно нового автомобіля без довгострокових зобов’язань, тоді Підписка Volvo ідеально підходить для вас! 

Підписка Volvo дозволяє насолоджуватися всіма перевагами володіння автомобілем без жодних турбот, оскільки покривається більшість експлуатаційних витрат. У вартість підписки входять найпотрібніші послуги, які в іншому випадку вам довелося б оплачувати додатково, а саме:

- Реєстрація авто, пенсійний збір, - Страхування КАСКО, - Страхування ОСЦПВ, - Сервісне обслуговування авто протягом всього терміну користування за Підпискою, - Допомога у дорозі за будь-яких умов (Volvo Assistance 24/7), - Підмінне авто у випадку необхідності, - Заміна авто на інше такої ж або іншої моделі, - Дострокове скасування Підписки без штрафів.   Підписка – це також більш гнучкий спосіб отримати автомобіль, оскільки у вас – мінімальні зобов’язання у порівнянні з традиційними фінансовими інструментами. З програмою Підписка Volvo - вам лише потрібно повідомити нас за 3 місяці про заміну автомобіля чи скасування підписки (ця опція не діє для 6-місячного контракту).

Стандартні умови передбачають можливість обрати 6-, 12-, 24- або 36-місячний період, залежно від того, що вам більше підходить. Але ви завжди можете замінити автомобіль на інший Volvo або скасувати замовлення, попередивши дилера за 3 місяці (ця опція не діє для 6-місячного контракту).

1) Залиште заявку на Підписку онлайн або зверніться до будь-якого офіційного дилера Volvo.

a. Виберіть модель, колір та комплектацію, яка відповідає вашому стилю життя.

b. Виберіть готовий автомобіль зі складу із швидкою доставкою, або персоналізуйте свій власний у конфігураторі Volvo.

2) Оформіть підписку

a. Надайте дилеру всі необхідні документи для оформлення Підписки.

b. Після отримання підтвердження від дилера, підпишіть документи, необхідні для Підписки.

3) Отримайте свій автомобіль

a. Ми повідомимо вас, коли ваш автомобіль буде готовий.

4) Вирушайте в дорогу

a. Почніть керувати своїм Volvo. Ви можете замінити свій автомобіль або скасувати підписку, попередивши нас за 3 місяці.

Після оформлення Підписки ви оплачуєте перший та останні 3 місяця користування автомобілем.