Volvo XC60. Складний фаркоп

Volvo XC60. Складний фаркоп

Арт.

47 616 грн

Орієнтовна роздрібна вартість від 30 324,92 гривень з ПДВ*

 • Блок управління електропроводкою фаркопа – Орієнтовна роздрібна вартість від 5 028,04 гривень з ПДВ*
 • Наповнювач заднього бампера під фаркоп – Орієнтовна роздрібна вартість від 1 399,99 гривень з ПДВ*
 • Кнопка тягово-зчіпного пристрою – Орієнтовна роздрібна вартість від 1 058,51 гривень з ПДВ*
 • Програмне забезпечення – Орієнтовна роздрібна вартість від 972,74 гривень з ПДВ

Цей буксирний пристрій обов’язково має бути включений в комплектацію автомобіля, якщо Ви надаєте велике значення безпеці та ефективній експлуатації автомобіля.

Фаркоп Volvo вбудований до кузова автомобіля і протестований на відповідність найвищим вимогам безпеки та функціональності.

Після його встановлення активується функція стабілізації причепа (TSA). Вона забезпечує стабілізацію автомобіля з приєднаним причепом в ситуаціях, коли вся зчіпка входить в режим автоколивань (виляння). Ця функція включена в систему стійкості ESC.

Стабілізатор причепа безперервно відстежує рухи автомобіля, особливо в поперечному напрямку (бічні). При виявленні розгойдування/виляння включається регулювання індивідуального гальмування на колеса, що надає комплексну стабілізуючу дію. Частіше за все цього виявляється досить для відновлення керованості автомобілем.

Фаркоп оснащений системою “Fix4Bike”. Це дозволяє подальшу установку аксесуарів, спеціально підготовлених для “Fix4Bike”.

Маючи електричний висувний фаркоп, не потрібно докладати зайвих зусиль, щоб від’єднати або зняти буксирний гак. Фаркоп висувається при натисканні відповідної кнопки в багажнику. Простим рухом фаркоп переводиться у закрите положення. Для підвищення рівня безпеки, на кнопці є світловий індикатор, що вказує на заблокований фаркоп. Якщо буксирний гак деблокується, то на панелі приладів автомобіля з’являється попередження.

Фаркоп поставляється з відпоідним сертифікатом і підготовлений до монтажу.

Факти і переваги

 • Пройшов ретельні перевірки і повністю відповідає найсуворішим вимогам Volvo до якості та довговічності.
 • Сертифікований на відповідність вимогам директиви EC ЕСЕ R55 Carlos.
 • Поверхня має підвищену стійкість до корозії.
 • Кульовий елемент фаркопу виконаний зі сталі, покритої цинком і нікелем.
 • Кріплення запобіжного троса вбудовано в кульовий елемент фаркопу.
 • Сумісний з причепами, обладнаними світлодіодним освітленням.
 • Функція управління освітленням причепа дозволяє водієві оглядати освітлення причепа, навіть якщо він подорожує наодинці.
 • Захист зчіпної кулі може залишатися на місці і захищати зчіпну кулю, навіть якщо фаркоп складений. Замовляється окремо.

Технічні дані

Діаметр зчіпного кулі: 50 мм
Макс. буксирувана маса: 2700 кг3

Важливо!

Фаркоп протестований на максимальну буксирувану вагу, але в залежності від моделі автомобіля, значення можуть бути нижчими. Детальна інформація знаходиться у Керівництві для власника автомобіля або у найближчого офіційного дилера Volvo.


*Вказана вартість є орієнтовною, розрахована по внутрішньому курсу станом на 04.09.2023 та надана для ознайомлення, не є комерційною пропозицією (офертою). Остаточна вартість аксесуарів вказується у рахунку-фактурі та видатковій накладній на дату придбання. Аксесуари на зображенні можуть відрізнятися від запропонованих у дилерському центрі. За детальною інформацією звертайтесь до консультантів Вікінг Моторз. Вартість робіт по підключенню/встановленню аксесуарів сплачується додатково.