Volvo XC90. Перегородка для багажника, поздовжня

Volvo XC90. Перегородка для багажника, поздовжня

Арт.

13 889 грн

Перегородка ділить багажник на дві частини в поздовжньому напрямку, так що з одного великого відсіку виходить два менших.
Перегородка встановлюється разом із захисною решіткою зі сталі. Це дозволяє перевозити або двох домашніх тварин, або домашню тварину з одного боку і багаж з іншого .

Факти і переваги:

  • Привабливий дизайн Volvo.
  • Ідеально підходить для відокремлення домашніх тварин або домашньої тварини і вантажу в двох окремих секціях.
  • Наявність функції поглинання енергії удару означає, що перегородка відсіку для зберігання пройшла краш-тест відповідно до жорстких вимог безпеки Volvo і знижує ризик її попадання в салон у разі зіткнення.
  • Міцна конструкція.
  • Cталь

Важливо!

Якщо встановлена клітка для собаки, то дана перегородка використовуватися не може. Не може використовуватися разом із “Сіткою для кріплення вантажу” або “Багажною полицею, що закривається автоматично”.


*Вказана вартість є орієнтовною, розрахована по внутрішньому курсу станом на 04.09.2023 та надана для ознайомлення, не є комерційною пропозицією (офертою). Остаточна вартість аксесуарів вказується у рахунку-фактурі та видатковій накладній на дату придбання. Аксесуари на зображенні можуть відрізнятися від запропонованих у дилерському центрі. За детальною інформацією звертайтесь до консультантів Вікінг Моторз.
Вартість робіт по підключенню/встановленню аксесуарів сплачується додатково.