Volvo ХС40 Recharge

від 1 654 000 грн*

Екстер'єр

Інтер'єр

Кольори

Колір:

Особливості

Страхування фото 1

Страхування

Для Volvo ХС40 BEV діє програма страхування КАСКО від офіційного партнера Страхової компанії «ARX». Договір страхування на базі програми КАСКО «Все включено» без прихованих виключень діє протягом 3-х років. Страховий платіж на всі роки страхування незмінний і відповідає платежу в перший рік страхування. Тариф 2,49% при франшизі 0,5% по ризикам: ДТП, ПДТО, повна загибель, викрадення.**
Детальніше >
Сервісне обслуговування та гарантія фото 2

Сервісне обслуговування та гарантія

Придбання автомобіля включає в себе сервісне обслуговування та гарантію терміном 3 роки (або 100 000 км, залежно від того, що настане раніше). Ми надаємо гарантію на акумуляторну батарею авто на 8 років або на 100 000 км*. *Не покривається природня поступова втрата ємності, характерна для всіх літієвих батарей.
Детальніше >
Запчастини, що піддаються природному зносу фото 3

Запчастини, що піддаються природному зносу

Ваше авто також має покриття на окремі запчастини, що піддаються природному зносу, на 3 роки (або 100 000 км, залежно від того, що настане раніше). Воно включає щорічну заміну щіток склоочисника, заміну гальмівних дисків та гальмівних колодок за необхідності.
Детальніше >
Найкраща у своєму класі навігація фото 4

Найкраща у своєму класі навігація

Завдяки повністю інтегрованим в автомобіль службам Google Maps та голосовому керуванню від Google Assistant, інформація про дорожній рух у режимі реального часу та автоматичне прокладання маршрутів дають вам змогу дістатися до пункту призначення з меншими труднощами.
Детальніше >
Плануйте процес заряджання легко фото 5

Плануйте процес заряджання легко

Завдяки вбудованому планеру маршрутів ви можете заздалегідь дізнатися, коли потрібно заряджатися, до того, як заряд акумулятора вичерпається. Він також рекомендує, коли і де заряджатись, допомагаючи вам насолоджуватися подорожжю.
Детальніше >
Миттєві оновлення фото 6

Миттєві оновлення

XC40 Recharge розроблений для автоматичного бездротового отримання оновлень у 2021 році. Придбавши автомобіль, ви будете насолоджуватися тим, що він постійно покращується та має останні оновлення.
Детальніше >
Мультимедіа та аудіо преміум-класу фото 7

Мультимедіа та аудіо преміум-класу

Поговоріть з Google у вашому XC40 Recharge, щоб почати використовувати голосове управління. Використовуючи звичний інтерфейс, ви можете насолоджуватися розвагами та підтримувати зв’язок з друзями, родиною та колегами – за допомогою лише голосових команд. Завдяки доступу до додатків у Google Play та преміальній аудіосистемі Harman Kardon ви, ваш автомобіль та ваша родина ще ніколи не були настільки близькими.
Детальніше >
Розумні місця для зберігання фото 8

Розумні місця для зберігання

Всередині ви знайдете розумні рішення для зберігання пляшок із водою, сумки для тренажерного залу, телефонів, ноутбуків, їжі з собою та багато іншого, а також місце для зарядних кабелів у передній панелі.
Детальніше >
Ваш ідеальний простір фото 9

Ваш ідеальний простір

Прогрівання, завчасне охолодження та багато іншого – за допомогою простої команди додаток Volvo On Call дає вам змогу дистанційно створити власний ідеальний простір перед тим, як вирушити в дорогу.* *Ця функція буде доступна після оновлення в середині 2021 року.
Детальніше >
Панорамний огляд на 360° фото 10

Панорамний огляд на 360°

Завдяки чотирьом камерам, що забезпечують круговий огляд на 360°, і бічним датчикам, що підвищують обізнаність про об’єкти біля автомобіля, наша система може допомогти вам впевнено паркуватися навіть у тісних місцях.
Детальніше >
Запобігання зіткненням фото 11

Запобігання зіткненням

Вдень чи вночі наші інтелектуальні технології з безпеки допоможуть вам виявити інші транспортні засоби, пішоходів, велосипедистів і великих тварин, та уникнути їх. Спочатку водій отримує попередження, а потім вмикається автоматичне гальмування, якщо водій не реагує.
Детальніше >
Впевнений рух заднім ходом фото 12

Впевнений рух заднім ходом

Оповіщення про перехресний рух із автоматичним гальмуванням допомагають водію під час руху заднім ходом з обмеженим оглядом. Система може виявляти транспортні засоби, що рухаються впоперек ззаду, і за потреби може зупинити авто.* *Функції підтримки водія не замінюють уваги та оцінки ситуації водієм. Система Cross traffic alert у певних ситуаціях може мати обмежений функціонал. Автоматичне гальмування працює на низьких швидкостях.
Детальніше >

Виберіть комплектацію

PLUS

Тип двигуна Single Motor Twin Motor
Тип палива електро електро
Дивгун 252/14000 2x204/4350 - 13900
Максимальна потужність (к.с.) 252 408
Максимальний обертаючий момент (Нм) 350 660
Батарея 82kWh 82kWh
Прискорення від 0 до 100 км/год (сек) 7.4 4.9
Запас ходу (км) 570 535
Трансмісія Одноступенева коробка швидкостей Одноступенева коробка швидкостей
Тип приводу RWD - задній привід AWD - повний привід
Прайс-лист Прайс-лист

ULTIMATE

Тип двигуна Single Motor Twin Motor
Тип палива електро електро
Дивгун 252/14000 2x204/4350 - 13900
Максимальна потужність (к.с.) 252 408
Максимальний обертаючий момент (Нм) 350 660
Батарея 82kWh 82kWh
Прискорення від 0 до 100 км/год (сек) 7.4 4.9
Запас ходу (км) 570 535
Трансмісія Одноступенева коробка швидкостей Одноступенева коробка швидкостей
Тип приводу RWD - передній привід AWD - повний привід
Прайс-лист Прайс-лист

Відправити запит на Ваш новий Volvo ХС40 Recharge

Меню