Кузовний ремонт

ПОЛІРУВАННЯ


Полірування автомобіля - це не тільки надання автомобілю відмінного зовнішнього вигляду, але й усунення мікротріщин, подряпин, видалення найдрібніших нерівностей покриття і захист покриття від зовнішніх чинників.

УСУНЕННЯ ПОШКОДЖЕНЬ


Наше обладнання дозволяє зробити складний ремонт без зварювання та ризиків, що дозволяє уникнути гниття та іржі ремонтованої деталі.

ВІДНОВЛЕННЯ ГЕОМЕТРІЇ КУЗОВА


Наші фахівці визначать обсяг та вартість робіт необхідних для відновлення пошкодженого автомобіля, усунуть перекоси будт-якого типу (геометрії кузова, силових елементів, тощо), діагностують контрольні точки геометрії кузова, відремонтують силові та зовнішні елементи конструкції кузова.

РЕМОНТ БАМПЕРІВ


У разі необхідності ремонту бампера необхідно правильно оцінити складність ситуації, щоб не витрачати гроші на його заміну. Наші майстри допоможуть звести Ваші витрати по ремонту бампера до мінімуму.

ПОВНА / ЛОКАЛЬНА ПОКРАСКА


Працівники малярного відділу регулярно підвищують свою кваліфікацію та знайомляться з новітніми технологіями на тренінгах. За допомогою новітнього обладнання вони визначать і приготують будь-яку базову або одностадійну фарбу з ефектами «металік», «ксіралік», «хамелеон», «перламутр». Для більш точного підбору є зразки та коди лакофарбового покриття заводів виробників. За бажанням замовника є можливість виготовити ексклюзивний колір.

Запис на сервіс