Кузовний ремонт

ВІДНОВЛЕННЯ ГЕОМЕТРІЇ
КУЗОВА

Наші фахівці визначать обсяг та вартість робіт необхідних для відновлення пошкодженого автомобіля, усунуть перекоси будт-якого типу (геометрії кузова, силових елементів, тощо), діагностують контрольні точки геометрії кузова, відремонтують силові та зовнішні елементи конструкції кузова.

ПОВНА / ЛОКАЛЬНА ПОКРАСКА

Працівники малярного відділу регулярно підвищують свою кваліфікацію та знайомляться з новітніми технологіями на тренінгах. За допомогою новітнього обладнання вони визначать і приготують будь-яку базову або одностадійну фарбу з ефектами «металік», «ксіралік», «хамелеон», «перламутр». Для більш точного підбору є зразки та коди лакофарбового покриття заводів виробників. За бажанням замовника є можливість виготовити ексклюзивний колір.

УСУНЕННЯ ПОШКОДЖЕНЬ

Наше обладнання дозволяє зробити складний ремонт без зварювання та ризиків, що дозволяє уникнути гниття та іржі ремонтованої деталі.

РЕМОНТ БАМПЕРІВ

У разі необхідності ремонту бампера необхідно правильно оцінити складність ситуації, щоб не витрачати гроші на його заміну. Наші майстри допоможуть звести Ваші витрати по ремонту бампера до мінімуму.

ПОЛІРУВАННЯ

Полірування автомобіля – це не тільки надання автомобілю відмінного зовнішнього вигляду, але й усунення мікротріщин, подряпин, видалення найдрібніших нерівностей покриття і захист покриття від зовнішніх чинників.

Метка

Фахівці Вікінг Моторз завжди готові допомогти Вам

м. Київ, вул. Зодчих 5а

Попередню консультацію Ви можете отримати за номером телефону. :

(044) 391-11-00

Запис на сервіс