Volvo Service 2.0

Володіння автомобілем не повинно бути виснажливим. Воно має приносити максимум задоволення. Ми називаємо це Volvo Service 2.0. Фірмовий сервіс, який подарує вам тисячі нових кілометрів, заощадить час та зарядить енергією для нових подорожей та вражень.

Програма Допомога на дорогах Volvo Assistance пропонує підтримку в будь-якій, навіть складній і непередбачуваній ситуації. Не важливо, чи сталася поломка, закінчилося паливо чи сталася ДТП — наші фахівці запропонують вам рішення.

Вступаючи у програму Volvo Service 2.0, ви отримуєте особистого менеджера з обслуговування, який пройшов навчання у навчальних центрах компанії Volvo. Ви завжди зможете звернутися до нього, щоб отримати відповідь на питання, що цікавить вас, записатися на обслуговування або ремонт.

Для збереження вашої мобільності на час технічного обслуговування або ремонту в рамках програми Volvo Service 2.0 вам, за наявності такої можливості, може бути запропонований альтернативний транспорт: підмінний автомобіль, таксі, шатл до найближчої станції метро або інше рішення.

Ми постійно працюємо над удосконаленням програмного забезпечення наших автомобілів. Програма Volvo Service 2.0 включає безкоштовне оновлення прошивки, тому після кожного обслуговування ваш автомобіль стає ще досконалішим. Завдяки оновленню вдається не тільки оптимізувати роботу електронних систем керування, а й у ряді випадків додати нові корисні функції.

Запис на сервіс