Volvo XC90 – це приголомшливий автомобіль, який поєднує в собі мужній зовнішній вигляд і витончений інтер’єр.

Оновлений XC90 обладнаний модифікованою системою рекуперації кінетичної енергії в поєднанні з вже існуючими двигунами внутрішнього згоряння. Така електрифікована силова установка отримала новий індекс «В». Вона дозволяє заощадити до 15% палива і зменшити викиди.

Покупцям шведського кросовера запропонують нові варіанти колісних дисків, колір кузова і вдосконалену решітку радіатора.

В інтер’єрі ХС90 збережено непідвладний часу витончений дизайн. Найбільш помітним оновленням моделі є широкий вибір конфігурацій розміщення сидінь.

Опинившись всередині, ви оціните неперевершену зручність і досконалість кожної деталі. Наприклад, ергономічні сидіння, які ідеально повторюють форму людського тіла, зроблять кожну вашу поїздку максимально комфортною. Увага до дрібниць, стильний скандинавський дизайн і розкішне оздоблення, створене руками наших кращих майстрів, – все це ви знайдете всередині ХС90.

В аудіосистемі нового XC90 використовується найостанніше і найбільш передове програмне забезпечення для обробки звуку, розроблене шведською компанією Dirac Research. Програмне забезпечення розраховує час відтворення звуку і взаємодію динаміків для оптимізації звучання, орієнтованого на певного пасажира або на весь салон автомобіля. Таке програмне забезпечення здатне відтворити звучання музичної композиції —як якщо б вона звучала в концертному залі.

У новому XC90 програмне забезпечення здатне відтворити акустику концертного залу Гетеборга, рідного міста Volvo, де виступає Симфонічний оркестр Гетеборга — національний оркестр Швеції. Досить торкнутися сенсорного екрану, щоб негайно змінити налаштування системи, наприклад, для відтворення звучання концертного залу, студії звукозапису або концерту.

Створена для максимально природної та інтуїтивної взаємодії з автомобілем — вам достатньо просто сказати, що потрібно зробити, або торкнутися сенсорного екрану для швидкого доступу до управління системами автомобіля.

Рішення Sensus включають в себе найсучасніші можливості доступу до інформації та розваг. Вбудована точка доступу забезпечує вам і вашому XC90 постійний зв’язок з Інтернетом.

Свобода Вибору. Вашего вибору

У Volvo доступні кращі прояви свободи. Свобода досліджувати нові шляхи, свобода насолоджуватися кожною поїздкою, а головне — свобода створити автомобіль, що підходить саме вам!

Вибір Volvo — це не тільки свобода, а й комфорт — процес вибору автомобіля буде для вас простим і приємним — вам потрібно вибрати одну з 200 000 можливих версій вашого Volvo і замовити автомобіль. Вам залишиться просто забрати автомобіль у вашого дилера Вікінг Моторз.

Можливо, ви хочете побалувати себе елегантною розкішшю або у вас сильний дух спортивного азарту — ми завжди допоможемо вам завершити образ вашого Volvo.

Незалежно від ваших уподобань, будьте впевнені — у нас є Volvo для вас.