Новий Volvo S60 – це спортивний седан, який переписує історію водіння. Високі робочі характеристики без зайвих зусиль поєднуються з інтуїтивними технологіями.

Високотехнологічне шасі забезпечує баланс між комфортом і керованістю. Завдяки вибору режимів водіння Ви опиняєтесь в центрі вражень від динамічної їзди.

Салон – це місце, де до простих у використанні технологій підключення додається гарне самопочуття. Технології які можуть забезпечити тільки орієнтовані на людину інновації та елегантний скандинавський дизайн.

Інтер’єр закликає до енергійної їзди: тут встановлено центральний дисплей обтічної форми з сенсорним екраном. Вентиляційні отвори мають елементи з металевим покриттям і обробкою, що нагадує шліфований діамант. Так само прикрашені кнопка стартера, перемикач режимів водіння і елементи управління на кермі.

Седан пропонують з лінійкою агрегатів потужністю від 190 (Volvo S60 Т4) до 390 к.с. (Гібрид Volvo S60 Т8). Так само, авто є автоматична 8-ступінчаста КПП Geartronic і приводом на всі, або тільки на передні колеса.

Крім того, Volvo S60 має велике багажне відділення обсягом 442 літра, а задні сидіння складаються в співвідношенні 60/40.