Дорогоцінні пасажири

Безпека завжди була головним пріоритетом в Volvo Cars: безпека для водія, пасажирів, інших автомобілістів і в тому числі пішоходів. Volvo завжди були попереду в області безпеки, і дитяча безпека – не виняток. Починаючи з 1964 року, коли Volvo Cars вперше почали тестувати дитячі крісла, що встановлюються проти напрямку руху, ми поступово підвищували безпеку і, що важливо, комфорт для дітей, коли вони подорожують на автомобілі Volvo.

Розроблено для життя

Унікальний підхід Volvo Cars до питання дитячої безпеки включає в себе розробку і проведення тестів, заснованих на реальних дорожніх ситуаціях. Це дозволяє Volvo Cars ретельно відстежувати результати по кожному дитячому кріслу в реальному автомобільному середовищі, а потім відповідним чином адаптувати конструкції.

В результаті дослідження Volvo Cars наполегливо рекомендує дітям у віці до чотирьох років сидіти в кріслі, встановленому проти напрямку руху.

Відповідно до бачення безпеки Volvo Cars люди не будуть отримувати серйозні травми або гинути в нових автомобілях Volvo.