Plug-in гібрид Recharge – безкопромісне поєднання електричного та бензинового двигунів.

Поєднання електричного і бензинового двигунів дозволяє знизити рівень шкідливих викидів, а при русі в режимі Pure, Volvo забезпечує нульові викиди в атмосферу!

Протягом дня водій може обирати один з трьох три режимиів керування автомобілем в залежності від своїх потреб:
– режим Pure максимально знизить викиди шкідливих речовин.
– режим Power надасть найвищу потужність
– режим Hybrid забезпечить максимальну дальність подорожі та потужність.
Приємним бонусом стане режим повного приводу AWD, яким обладнано більшість автомобілів Recharge, Режим  AWD дозволить оптимізувати тягу та стабільность на поганих дорогах.

Заряду акумулятора великої ємності вистачає на поїздку 45-59 км. Його можно легко зарядити вдома або на зарядній станції. Електромобіль також заряджає акумулятори під час гальмування або сповільнення руху.

ВІДПОВІДАЄМО НА ВАШІ ЗАПИТАННЯ

Що таке Plug-in гібрид?
Plug-in гібрид або PHEV – це автомобіль, який оснащено і бензиновим двигуном, і електродвигуном з акумуляторними батареями.

Які акумуляторні батареї використовуються у Volvo Recharge з технологією Plug-in Hybrid?
Volvo Cars встановлює літій-іонні батареї в усіх автомобілях Volvo Recharge.

Який запас ходу на електротязі для моделей з технологією Plug-in гібрид?
Гібриди Volvo Recharge розраховані на середній кілометраж, необхідний для щоденних міських поїздок. Безумовно, запас ходу залежить і від моделі, і від стилю водіння, і від характеру місцевості, дорожніх умов та трафіку. Головна перевага моделей з технологією Plug-in Hybrid полягає в тому, що завжди можна переключитися на бензиновий двигун, а саме у разі розрядки акумуляторної батареї. Отже, запас ходу на електротязі для автомобілів Recharge не є критичним показником.

Скільки часу потрібно для повної зарядки акумуляторної батареї?
Час зарядки може бути різним і залежить від: температури навколишнього середовища, робочої температури акумулятора, джерела електроенергії, сили струму та стану автомобіля. У технічних специфікаціях до кожного електромобіля вказано точний час повної зарядки.

Яка різниця між м’яким гібридом, повним гібридом та plug-in гібридом?
М’який гібрид, який не заряджається від зовнішньої зарядки, використовує електродвигун, щоб допомогти роботі двигуна внутрішнього згоряння. Повний гібрид має більший електродвигун та більшу батарею, ніж м’який гібрид. Повний гібрид може здійснювати поїздки на невеликі відстані, використовуючи потужність тільки електродвигуна, та заряджати його від двигуна внутрішнього згоряння чи завдяки рекуперованій енергії. Plug-in гібрид можна зарядити, під’єднавши його до домашньої зарядної станції, чи використати для цього громадську зарядну станцію. Plug-in гібрид може запропонувати ширший запас ходу на електротязі завдяки більшим розмірам акумуляторної батареї та електродвигуна. В більшості випадків, Plug-in гібрид здатний повністю задовольнити потреби в щоденних поїздках.

Які моделі Volvo доступні у версії Recharge з технологією plug-in?Починаючи з 2019 року всі моделі Volvo доступні із технологією plug-in у версії Recharge.