Volvo Cars відкриває новий технологічний хаб у Сінгапурі – осередку інноваційних технологій. Новий Tech Hub стане ключовим центром даних та аналітики, розробки програмного забезпечення та сучасного виробництва. Це черговий крок Volvo Cars із реалізації амбіцій стати лідером у сфері нових технологій та виробником повністю електричних автомобілів до 2030 року.

У новому Tech Hub розроблятимуть технології, програмне забезпечення, дані та аналітику. У пріоритеті також інноваційне виробництво – основна стратегічна сфера діяльності Volvo Cars.

Виробництво стає більш технологічним та інтенсивним: пропонує безліч нових можливостей у сфері штучного інтелекту, робототехніки, автоматизації, машинного навчання, нанотехнологій тощо.

«Присутність у Сінгапурі підтримає розвиток технологій та розробку програмного забезпечення,сказав Хав'єр Варела, головний операційний директор і заступник генерального директора Volvo Cars. — Цей глобальний інноваційний центр прискорить рух та збільшить можливості компанії щодо сучасного виробництва, даних і аналітики».

Автовиробник має мережу технічних та інженерних центрів, стратегічно розміщених у всьому світі. У лютому 2023 року у Кракові відкрився новий технологічний хаб із розробки програмного забезпечення. Обидва хаби, у Сінгапурі та Кракові, оптимізують глобальну стратегію розвитку сайтів. А це – перевага у ключових технологічних сферах і залучення найкращих талантів у всьому світі.

Сінгапур – глобальний центр технологічної компетенції та інновацій. Із сучасними університетами та широкою освітньою екосистемою, це місце присутності багатьох технологічних компаній, інвестицій і талантів.

Volvo Cars відкриває новий Tech Hub за підтримки Ради з економічного розвитку Сінгапуру (EDB). Вона надає ще більше можливостей використання локальної мережі та талантів Сінгапуру для розробки технологій і автомобілів наступного покоління.

«Рішення Volvo Cars створити Tech Hub у Сінгапурі є свідченням привабливості Сінгапуру як інноваційного центру для глобальних мобільних компаній, — зазначила Сінді Кох, виконавчий віцепрезидент EDB. Це створить не лише захоплюючі можливості працевлаштування для жителів Сінгапуру, а й можливості партнерства для державних дослідників і місцевих компаній щодо розробки нових технологій і транспортних засобів нового покоління».

Новий Tech Hub розпочне роботу у вересні, його очолить Івон Тан. Приєднавшись до Volvo Cars 1 вересня, вона має репутацію далекоглядного керівника, що сприяє розвитку бізнесу шляхом інженерних розробок та успішних поставок. Івон Тан має релевантний досвід роботи: як керівник із досліджень і розробок у Venture International Pte – світового постачальника технологічних послуг, та 8 років як старший менеджер з інженерії інноваційних дослідницьких розробок в Dyson Operations Pte.

Мережа інноваційних центрів Volvo Cars стратегічно розміщена у всьому світі, зокрема, у Швеції, Індії, Китаї, Польщі. Кожен центр має власну сферу діяльності, проте усі об’єднані єдиною метою.

***

Volvo Cars у 2022 році 

Volvo Car Group зафіксувала операційний прибуток у розмірі 22,3 млрд шведських крон. Дохід у 2022 році склав 330,1 млрд шведських крон, тоді як світові продажі досягли 615 121 авто.

Про Віннер

Група компаній Віннер вже 30 років проводить успішну діяльність в Україні, є офіційним імпортером всесвітньо відомих автомобільних брендів Ford, MG, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley. Наша дилерська мережа пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у понад 60-ти дилерських центрах та сервіс партнерах в Україні. Крім автомобільної дистрибуції і роздрібної торгівлі Віннер здійснює лізингову діяльність, а також будує й обслуговує комерційну нерухомість. Група компаній Віннер націлена бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua.