Незабаром перед покупцями автомобілів Volvo встане одне суттєве питання: «Який автомобіль Ви хочете придбати – з кабелем живлення або без?». Сьогодні Volvo Cars представляє XC40 Recharge – перший повністю електричний автомобіль шведського бренду і першу модель Volvo в новітньому сімействі автомобілів Recharge.

XC40 Recharge побудований на базі зазначеного незліченними нагородами компактного кросовера-бестселера Volvo XC40.

Це перший представник нового сімейства повністю електричних автомобілів Volvo. Новий автомобіль уособлює собою найважливіший етап в історії Volvo Cars – перший електромобіль і перший Volvo з новітньої мультимедійною системою на базі операційної системи Android.

Протягом наступних п’яти років Volvo Cars буде щороку виводити на ринок новий електричний автомобіль. Компанія очікує, що до 2025 року одну половину загального обсягу продажів складуть саме електромобілі, іншу – гібриди. Recharge (з англ. «перезавантаження», «перезарядка») стане загальним найменуванням для всіх автомобілів Volvo з повністю електричним або гібридним двигуном.

Volvo Cars представляє електричний Volvo XC40 Recharge – першу модель нового сімейства електрифікованих автомобілів

З початку 2020 року всім відвідувачам сайту Volvo Cars буде насамперед поставлено питання про те, чи вибирають вони автомобіль сімейства Recharge або інший. Щоб і далі стимулювати водіння на електричній тязі, разом з кожним гібридним автомобілем сімейства Recharge клієнти будуть отримувати цілий рік безкоштовного користування електрикою за рахунок відшкодування середньої витрати електроенергії за цей період.

«Ми вже неодноразово заявляли, що Volvo Cars бачить своє майбутнє електричним, – коментує Хокан Самуельсон (Håkan Samuelsson), президент і генеральний директор Volvo Cars. – Сьогодні ми робимо ще один важливий крок назустріч цьому і представляємо публіці повністю електричний XC40 і нове сімейство автомобілів Recharge ».

XC40 Recharge втілює все, що клієнти можуть чекати від бренду Volvo, і навіть більше. Мова про ультрасучасної електричну силову установку з повним приводом, максимальна потужність якої становить 408 к.с. Ємність батареї здатна забезпечити пробіг більше 400 км (за стандартом WLTP). Вона заряджається до 80% за 40 хвилин за рахунок технології швидкої зарядки.

Мультимедійна система на базі Android повністю об’єднана з Volvo on Call – цифровий платформою з онлайн сервісами. З її допомогою водії гібридів зможуть здійснювати контроль за використанням електричного режиму водіння.

Volvo Cars очікує істотний попит на автомобілі Recharge і для його задоволення потроїть випуск електрифікованих автомобілів. З наступного року компанія буде складати добірки популярних моделей сімейства Recharge за версією дизайнерів (Designer’s Choice), а також істотно скорочувати терміни поставки автомобілів. Volvo Cars прагне до того, щоб гібриди склали 20% обсягу продажів в 2020 році.

Для кожної моделі Volvo доступна версія Recharge – починаючи від компактного кросовера XC40 і автомобілів 60-ї серії і закінчуючи флагманським позашляховиком XC90.

Volvo Cars – єдиний автовиробник на ринку, який пропонує варіант з гібридом, що підключається, для кожного автомобіля в своєму модельному ряду. XC40 Recharge і все сімейство Recharge представляють собою реальні докази виконання нової амбітної програми по боротьбі зі зміною клімату, яка була представлена ​​сьогодні. Вона складається з ряду конкретних практичних кроків, які відображають ключові положення Паризької угоди, для досягнення амбітної мети Volvo Cars – стати до 2040 року компанією, що веде кліматично нейтральну діяльність.