Volvo вірить у перемогу України:

у Львові відкрився новий дилерський центр

У березні 2023 року у Львові відкрився новий концептуальний дилерський центр Volvo. Це вперше, коли у львівському регіоні салон та сервісний центр зосереджені в єдиному місці. Новий дилерський центр на розі вул. Стрийської та Кільцевої дороги стане зручною локацією, де клієнти можуть віддати авто на сервіс, випробувати новинки та тест-драйві, придбати автомобіль чи зробити замовлення.

Із 2007 cалон та сервісний центр Volvo знаходилися у різних локаціях. У 2018 році офіційний дилер Volvo «Імпері Моторз» тимчасово облаштував острівець продажу авто у стилі Pop-Up Store на території ТЦ Victoria Gardens, окремо також працював і сервісний центр, що обслуговував автомобілі Volvo.

Відтепер концептуальний офіційний дилерський центр Volvo відповідає всім стандартам бренду, поєднуючи сервісне обслуговування та салон з автомобілями під єдиним дахом. «Ми щиро радіємо, що у новому  концептуальному центрі наша команда у нових умовах матиме можливість надавати послуги з обслуговування та продажу автомобілів Volvo на найвищому рівні»,зазначив керівник ТОВ «Імпері Моторз» Щур Артур.

Шоурум у 515 м2 вміщує 6 моделей Volvo. До придбання доступний весь модельний ряд автомобілів бренду, зокрема лінійки ХС40, ХС60, ХС90. Для тест-драйву пропонується флагман модельного ряду ХС90 плагін-гібрид, а також електричний кросовер С40 Recharge, вперше презентований в Україні 2 роки тому. На території дилерського центру також доступна швидка зарядна станція потужністю 50 кВт.

«Концептуальний дилерський центр у Львові – маленька перемога всієї команди Volvo Cars в Україні. Двері нового центру нарешті відчинені, і ми незмінно прагнемо покращувати досвід клієнтів Volvo. Розташування салону та сервісного центру на перетині важливих магістралей міста – це комфорт наших клієнтів, який завжди є першочерговим для бренду»,сказав Артем Ткаченко, бренд-директор Volvo в Україні.

Побудований концептуальний дилерський центр згідно із сучасною концепцією бренду – Volvo Retail Experience. Саме за цим єдиним дизайнерським рішенням і будуються усі дилерські центри Volvo в Україні та світі. Окрім шоуруму, клієнти  зможуть скористатися затишною кімнатою для перемовин та відвести дітей до дитячого куточка. Доступна і лаундж-зона, де можна попрацювати і випити кави, очікуючи на своє авто. Така відкритість допомагає будувати міцні стосунки з клієнтами, що є основним принципом створення справжньої родини поціновувачів Volvo.

Виконаний у скандинавському стилі, дилерський центр залишає позаду застарілі уявлення про розкіш. Інтер’єр та екстер’єр вражають простотою, комфортом та функціональністю. Практичність вдало поєднується з естетикою. 

Дизайн у стилі мінімалізм відображає зв'язок із природою півночі, де світлі літні дні віддзеркалюють похмурі дні зими. Тому ззовні дилерський центр оформлений у стриманих тонах, що контрастують із затишним світлим інтер’єром у стилі шведської вітальні. Гра протиставлень і контрастів, максимальне дотримання природного світла і його відтінків – це особливість усіх концептуальних дилерських центрів Volvo.