Обслуговування, у центрі уваги якого знаходитеся Ви та Ваші потреби

Коли Ваш автомобіль проходить обслуговування у дилерському центрі Volvo, ми даємо Вам офіційну обіцянку. Вона називається «Зобовʻязання Volvo щодо обслуговування» та гарантує неперевершене поєднання якості, впевненості та експертних знань. По-перше, Ваш особистий консультант з питань обслуговування вирішить всі Ваші питання та забезпечить, що Ви дістанетеся потрібного Вам місця. Далі наші кваліфіковані техніки проведуть повну перевірку стану автомобіля, включаючи безкоштовне поновлення програмного забезпечення, гарантуючи найвищий
рівень його функціонування.

БЕЗКОШТОВНЕ ОНОВЛЕННЯ ПРОГРАМНОГО
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ АВТОМОБІЛЯ ДО ОСТАННЬОЇ
ВЕРСІЇ ЗАВЖДИ ВКЛЮЧЕНО*

Команда Volvo постійно розробляє та покращує програмне забезпечення для своїх автомобілів. Це означає, що ваш Volvo може стати трохи краще під час кожного технічного обслуговування**, адже до пакету послуг завжди входить безкоштовне оновлення програмного забезпечення. До числа функцій або систем, що підлягають оптимізації, входять кондиціонування повітря, дані про двигун та інформація для водія.

* Застосовується до всіх моделей Volvo, починаючи з 1999 модельного року, окрім Volvo C70 –05, S/V40 –03, XC/V70 –00.
** Мається на увазі завантаження програми Service 2.0 під час повного регулярного технічного обслуговування.

МИ ЗАВЖДИ ЗАПРОПОНУЄМО
ВАМ АЛЬТЕРНАТИВНІ
ВАРІАНТИ ЩОДО ТРАНСПОРТУ

Вам необовʻязково залишатися без засобу пересування, коли Ваш автомобіль проходить обслуговування. Саме тому ми полегшуємо Ваше життя, пропонуючи альтернативні варіанти щодо транспорту. Замовляйте у Вашого особистого консультанта з питань технічного обслуговування.

МИ ЗАВЖДИ ПОМИЄМО
ВАШ АВТОМОБІЛЬ ПІСЛЯ
ОБСЛУГОВУВАННЯ***

Завжди приємно сідати в ідеально чистий та щойно вимитий автомобіль, а тому ми помиємо Ваш Volvo кожного разу, коли Ви залишите його на обслуговування у наших центрах. У рамках Зобовʻязання Volvo щодо обслуговування Ваш автомобіль не тільки обслуговують і перевіряють зсередини, але й миють та доглядають зовні.

*** Мається на увазі технічна зовнішня мийка автомобіля.

ВИ ЗАВЖДИ ОТРИМАЄТЕ ОСОБИСТУ
КОНТАКТНУ ОСОБУ, ЗАКРІПЛЕНУ
СПЕЦІАЛЬНО ЗА ВАМИ

У рамках Зобовʻязання Volvo щодо обслуговування ми завжди надамо Вам персонального консультанта з питань технічного обслуговування, який спеціального навчений у Volvo та здатний відповісти на Ваші питання. Ваш персональний консультант з питань технічного обслуговування завжди готовий забронювати для Вас час проходження обслуговування або замовити інші роботи, такі як заміна шин або догляд за автомобілем.

МИ ЗАВЖДИ ПРОВЕДЕМО ПЕРЕВІРКУ
СТАНУ ВАШОГО VOLVO З ОСОБЛИВОЮ
УВАГОЮ НА БЕЗПЕЦІ

Ми підключаємо Ваш Volvo до компʻютеризованої системи діагностики з метою перевірити, чи правильно функціонують всі системи. У рамках технічної перевірки ми також вивчаємо стан акумулятора. Багато сучасних пристроїв (такі як iPod, мобільні телефони, навігаційні системи тощо) беруть енергію від акумулятора, а завдяки перевірці його стану ми забезпечуємо Ваш спокій.

АВТОРИЗОВАНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
ВІД VOLVO – НАЙКРАЩИЙ ВАРІАНТ ДЛЯ
ВАШОГО VOLVO 

Регулярне обслуговування в авторизованому центрі Volvo – це найкращий спосіб забезпечити безтурботне використання автомобіля. Тільки у таких центрах Ви гарантовано отримаєте пропозицію щодо ідеального поєднання оригінальних запчастин та унікальних методів Volvo, а також експертних знань спеціально навчених техніків Volvo. Ми «живемо та дихаємо» Volvo, і ми знаємо автомобілі, як свої пʻять пальців.

ТОВ «Вікінг Моторз». Код 34964833. Вольво