Із новим електромобілем EX30 Volvo Cars розширює цільову аудиторію: компанія пропонує привабливу
ціну на авто і вартість володіння

Volvo EX30 є найкомпактнішим SUV та повністю електричним. Компанія Volvo Cars очікує, що ця модель матиме величезний вплив, представляючи одну з найкращих бізнес-можливостей у найближчі роки.

Український ринок став одним з обраних, де електромобіль можна замовити одразу у день прем’єри в офіційних дилерських центрах, орієнтовна вартість якого становитиме від 1 310 000 гривень.

Volvo EX30 стане основою стратегічної трансформації Volvo Cars: до 2025 року компанія планує вийти на такий рівень, відповідно до якого половину глобальних продажів складатимуть повністю електричні авто. Із такими показниками, рентабельність операційного прибутку досягне 8-10 %. А вже до 2030 року Volvo Cars планує продавати виключно електромобілі.

Новий SUV від Volvo Cars вершитиме великі справи: очікується, що найближчими роками EX30 стане одним із найпопулярніших Volvo. Завдяки йому компанія досягне бізнес-цілей зі зростання та прибутковості.

З Volvo EX30 автовиробник підкорюватиме новий сегмент, адже попит на компактні повністю електричні преміальні SUV невпинно зростає. Наприклад, у жвавому місті авто потрібне не лише для комфортної поїздки в офіс, але й для відображення унікального характеру власника. 

Розроблений для безпечнішого пересування у міському трафіку та більшого захисту всіх учасників дорожнього руху, EX30 виправдає всі очікування щодо безпеки. Автомобіль у стандартній комплектації оснащений функцією сповіщення про відчинення дверей – для уникнення дорожніх інцидентів з велосипедистами. Щойно власник відчинить двері, EX30 через візуальні та звукові сигнали попередить про велосипедиста, скутер чи бігуна поряд. Ця інноваційна захисна функція ілюструє, як Volvo Cars застосовує високі стандарти безпеки в EX30.

Народжений електричним і оснащений усіма сучасними технологіями комфорту, EX30 дійсно продуктивний. В Україні вартість електромобіля стартує орієнтовно від 1 310 000 гривень – власники отримають повністю електричний SUV преміум класу за ціною, наближеною до моделей конкурентів з двигуном внутрішнього згоряння.  

Згідно з даними попереднього аналізу Volvo Cars на двох різних ринках, загальна вартість володіння EX30 нижча, порівнюючи з вартістю володіння будь-яким іншим електромобілем Volvo. Сьогодні, завдяки привабливій вартості, EX30 залишає позаду більшість конкурентів у сегменті електричних компактних SUV*.

«Початкова вартість та вартість володіння авто – все ще одна з найбільших проблем, з якою зіштовхуються власники, роздумуючи про перехід на електромобіль, — сказав Джим Роуен, CEO компанії Volvo Cars. — З EX30 компанія прагне зробити електричну мобільність преміум класу доступною для набагато ширшої аудиторії. Це допоможе популяризувати перехід до повної електрифікації, що так необхідна промисловості та суспільству».

Клієнти оберуть умови, на яких володітимуть електромобілем

Завдяки компактним розмірам, інтелектуальним технологіям та різноманітним конфігураціям на вибір, Volvo EX30 зацікавить широке коло потенційних власників. Із різними вподобаннями, потребами та способом життя, вони знайдуть авто, що увиразнить їх індивідуальність. 

Комерційна пропозиція Volvo Cars досить гнучка, вона відображає свободу вибору. Клієнти зможуть обрати, на яких умовах володітимуть авто. Наприклад, це придбання за готівку, кредит, лізинг або підписка. Така підписка стане доступною в найближчому майбутньому та пропонуватиме фіксовану вартість й прозорий процес замовлення. Власники одразу бачитимуть щомісячні витрати на авто, без прихованих комісій чи додаткових витрат. Це дозволить без зайвих турбот насолоджуватися життям з EX30.