Volvo EX30, найкомпактніший SUV бренду, здобув престижну нагороду Red Dot Award 2024 у категорії «Кращий з кращих дизайн».

Нагорода підкреслює досконалість дизайну, що визначається згідно з 4 основними критеріями. Журі у складі 39 експертів із усього світу перевіряло авто на функціональність, спокусливість, варіанти експлуатації та відповідальність. Електромобіль Volvo EX30 із загальною оцінкою у 93 бали зі 100 можливих став абсолютним переможцем.

«EX30 втілює цінності дизайну Volvo Cars у компактному форматі та демонструє преміальний скандинавський дизайн, де форма слідує за функціями, — сказав Джим Роуен, CEO компанії Volvo Cars. — Наразі EX30 має нижчий вуглецевий слід, ніж будь-який інший Volvo, та виправдає всі очікування щодо безпеки. Він оснащений інноваційними технологіями та ідеально підходить для сучасності, оскільки все більше клієнтів обирають електромобілі».

Довга колісна база, великі колеса і рівні звиси надають екстер'єру електромобіля збалансованості та вишуканості. Використані у Volvo EX30 натуральні та повторного використання матеріали – це черговий крок до досягнення цілей компанії зі сталого розвитку. Дизайн авто основується на принципі централізації та дозволяє ефективно використовувати весь вільний простір. Від спеціального сховища до елементів керування та екрану – все виконано в одному стилі, тому авто вирізняється преміальними пропорціями.

Низка престижних нагород

EX30 презентували влітку 2023 року і автомобіль вже отримав понад 20 головних відзнак, серед яких: престижна нагорода «Car Design Award 2024», заснована в 1984 році журналом auto&design, «Ековоїн року» за версією TopGear, «Автомобіль року» за версією The Sun та інші.

В Україні авто з’явилося в лютому 2024 року та одразу вибороло перемогу у номінаціях: «Дизайн екстер'єру» та «Технології та інновації» національної премії «Авто Лідер», а також «Електромобіль 2024» акції «Автомобіль Року в Україні 2024». Очікується, що найближчими роками EX30 стане одним із найпопулярніших Volvo – попит на українському та світовому ринку виправдовують плани автовиробника.

Вигідні умови придбання електромобіля

Власники, із різними вподобаннями та способом життя, легко підкреслять свою індивідуальність, створивши за допомогою конфігуратора бажане авто. Комерційна пропозиція Volvo Cars досить гнучка – можна обрати, на яких умовах володіти електромобілем. Наприклад, це придбання у кредит, лізинг чи за підпискою. Вартість EX30 стартує від 1 408 377 грн*, а фіксований щомісячний платіж за Підпискою на Volvo – від 40 000 гривень**. Випробувати новинку на тест-драйві можна в нашому дилерському центрі Вікінг Моторз.

*Вартість автомобіля розрахована станом на 10.04.2024 року за курсом, розміщеним на сайті winner.ua. Наданий розрахунок є попереднім та вимагає уточнення у офіційних дилерів Volvo в Україні. Остаточна вартість автомобіля вказується у договорі купівлі-продажу станом на дату його укладання.

**Вартість (ціна) надана для ознайомлення, не є комерційною пропозицією (офертою). Остаточна вартість прораховується дилером на момент укладання договору.