Правові положення

Правові положення

Ваша конфіденційність і захист персональних даних від офіційного дилерського центру Volvo Вікінг Моторз

Орієнтовна вартість (ціна) на автомобілі, товари та послуги, умови придбання

Інформація, наведена на сайті, є інформативною та не є пропозицією (офертою) укласти правочин (договір).

Вартість (ціна) на автомобілі, інші товари та послуги є орієнтовною та не остаточною.

Для визначення орієнтовної вартості (ціна) використано міжбанківський валютний курс, який відображується на веб-сайті імпортера Volvo  http://www.winner.ua/

Остаточна вартість (ціна) на автомобілі, інші товари та послуги, а також остаточні умови придбання визначаються офіційними дилерами та сервісними станціями у відповідних договорах з клієнтами (договорі купівлі-продажу, договорі про надання послуг тощо). 

Для отримання інформації про остаточні умови придбання автомобілів, інших товарів та послуг, а також для укладення правочинів (договорів) просимо звертатись до офіційних дилерів та сервісних станцій Volvo.

Відсутність гарантій

Хоча було вжито всіх розумних заходів для забезпечення точності інформації на цьому веб-сайті ("Сайт"), вона надається на умовах "як є". У жодному разі Viking Motors не несе відповідальності перед будь-якою стороною за будь-яку пряму, непряму або іншу шкоду, спричинену використанням Сайту або будь-якого іншого веб-сайту, пов'язаного з ним гіперпосиланням, у тому числі, без обмежень, за будь-який недоотриманий прибуток, перерву в діяльності, втрату програм, втрату даних та інші випадки, навіть якщо компанія Viking Motors була прямо проінформована про можливість таких збитків.

Viking Motors не надає жодних гарантій або запорук у зв'язку з Сайтом або будь-якими іншими веб-сайтами, на які ви можете потрапити з Сайту. Посилання на інші веб-сайти надаються виключно для зручності та не означають, що Viking Motors бере на себе або погоджується з будь-якою відповідальністю за зміст або використання таких веб-сайтів. Крім того, вживання розумних запобіжних заходів та захист вашого пристрою, з якого ви заходите на Сайт (а разом з ним й відповідного програмного забезпечення), від вірусів, черв'яків, троянів та інших руйнівних програм залежить тільки від вас.

Будь-які гарантії та запоруки, що містяться на Сайті щодо продукції та послуг Viking Motors, які ви купуєте або використовуєте, підлягатимуть узгодженню відповідно до положень і умов договору на таку продукцію та послуги.

Інформація, опублікована на Сайті, може містити технічні неточності або друкарські помилки. Інформацію, що міститься на Сайті може бути змінено у будь-який момент без попереднього повідомлення. До того ж, зверніть увагу, що компанія Viking Motors залишає за собою право у будь-який момент вносити зміни в свою продукцію та послуги, у тому числі змінювати ціни на них.

Інформація, опублікована на Сайті, може містити посилання на продукцію та послуги Viking Motors, не представлені або відсутні у вашій країні. Такі посилання не означають, що Viking Motors має намір оголосити або забезпечити наявність цієї продукції та послуг у вашій країні. Також зауважте, що деяка продукція та послуги можуть пропонуватися лише за додаткову плату, а деяка інформація на Сайті може не відповідати дійсності через зміни, що відбулися в продукції після запуску або останнього оновлення Сайту. За вичерпною інформацією щодо наявної продукції та послуг звертайтеся до дилерcькго центру Viking Motors. 

Фахівці Вікінг Моторз завжди готові допомогти Вам

м. Київ, вул. Зодчих 5а

Попередню консультацію Ви можете отримати за номером телефону:

(044) 391-11-00