Правові положення

Правові положення

Ваша конфіденційність і захист персональних даних від офіційного дилерського центру Volvo Вікінг Моторс

Орієнтовна вартість (ціна) на автомобілі, товари та послуги, умови придбання

Інформація, наведена на сайті, є інформативною та не є пропозицією (офертою) укласти правочин (договір).

Вартість (ціна) на автомобілі, інші товари та послуги є орієнтовною та не остаточною.

Для визначення орієнтовної вартості (ціна) використано міжбанківський валютний курс, який відображується на веб-сайті імпортера Volvo  http://www.winner.ua/

Остаточна вартість (ціна) на автомобілі, інші товари та послуги, а також остаточні умови придбання визначаються офіційними дилерами та сервісними станціями у відповідних договорах з клієнтами (договорі купівлі-продажу, договорі про надання послуг тощо). 

Для отримання інформації про остаточні умови придбання автомобілів, інших товарів та послуг, а також для укладення правочинів (договорів) просимо звертатись до офіційних дилерів та сервісних станцій Volvo.

Відсутність гарантій

Хоча було вжито всіх розумних заходів для забезпечення точності інформації на цьому веб-сайті ("Сайт"), вона надається на умовах "як є". У жодному разі Вікінг Моторс не несе відповідальності перед будь-якою стороною за будь-яку пряму, непряму або іншу шкоду, спричинену використанням Сайту або будь-якого іншого веб-сайту, пов'язаного з ним гіперпосиланням, у тому числі, без обмежень, за будь-який недоотриманий прибуток, перерву в діяльності, втрату програм, втрату даних та інші випадки, навіть якщо компанія Вікінг Моторс була прямо проінформована про можливість таких збитків.

Вікінг Моторс не надає жодних гарантій або запорук у зв'язку з Сайтом або будь-якими іншими веб-сайтами, на які ви можете потрапити з Сайту. Посилання на інші веб-сайти надаються виключно для зручності та не означають, що Вікінг Моторс бере на себе або погоджується з будь-якою відповідальністю за зміст або використання таких веб-сайтів. Крім того, вживання розумних запобіжних заходів та захист вашого пристрою, з якого ви заходите на Сайт (а разом з ним й відповідного програмного забезпечення), від вірусів, черв'яків, троянів та інших руйнівних програм залежить тільки від вас.

Будь-які гарантії та запоруки, що містяться на Сайті щодо продукції та послуг Вікінг Моторс, які ви купуєте або використовуєте, підлягатимуть узгодженню відповідно до положень і умов договору на таку продукцію та послуги.

Інформація, опублікована на Сайті, може містити технічні неточності або друкарські помилки. Інформацію, що міститься на Сайті може бути змінено у будь-який момент без попереднього повідомлення. До того ж, зверніть увагу, що компанія Вікінг Моторс залишає за собою право у будь-який момент вносити зміни в свою продукцію та послуги, у тому числі змінювати ціни на них.

Інформація, опублікована на Сайті, може містити посилання на продукцію та послуги Вікінг Моторс, не представлені або відсутні у вашій країні. Такі посилання не означають, що Вікінг Моторс має намір оголосити або забезпечити наявність цієї продукції та послуг у вашій країні. Також зауважте, що деяка продукція та послуги можуть пропонуватися лише за додаткову плату, а деяка інформація на Сайті може не відповідати дійсності через зміни, що відбулися в продукції після запуску або останнього оновлення Сайту. За вичерпною інформацією щодо наявної продукції та послуг звертайтеся до дилерcькго центру Вікінг Моторс.