Замініть гальмівні колодки та диски з вигодою до 10%* від офіційного дилера Volvo Вікінг Моторс Київ!

Регулярний технічний догляд за вашим автомобілем – це гарантія вашої безпеки. Гальмівні колодки та диски - одні з найважливіших складових системи гальмування. І лише в належному технічному стані вони забезпечать ефективне гальмування та збережуть ваш спокій у подорожі.

Чи пам’ятаєте ви, коли востаннє перевіряли гальмівні колодки та диски свого авто? Якщо згадуєте, що це було давно - саме час діяти! Не зволікайте із заміною, адже ваша безпека - це перший пріоритет Volvo.

В офіційному дилерському центрі Volvo Вікінг Моторс Київ - ми пропонуємо заміну гальмівних колодок та дисків з вигодою до 10%*. Це чудова нагода провести потрібне технічне обслуговування за доступною ціною. Наші кваліфіковані механіки забезпечать ваш Volvo новими колодками та дисками – і кожна подорож буде по-справжньому безпечною.

Не відкладайте вашу безпеку на потім! Звертайтеся до нас сьогодні і скористайтеся спеціальною пропозицією. Запишіться на сервіс просто зараз - і ваш Volvo ще довго лишатиметься ідеальним.

*Спеціальна пропозиція вигоди в усіх офіційних дилерських центрах України, у період з 01 березня 2024 року до 05 травня 2024 року або до повного розпродажу товарних залишків. Пропозиція поширюється на усі автомобілі Volvo незалежно від віку і моделі (окрім електромобілів на гарантії, на яких за умовами продажу у гарантійний період гальмівні колодки та диски замінюються безкоштовно у випадку зносу).