ДОДАТКОВА ПЕРСОНАЛЬНА ГАРАНТІЯ НА ЗАПЧАСТИНИ VOLVO покриває заміну запчастини, якщо в ній було виявлено заводський дефект, а також ремонтні роботи, пов'язані із заміною такої запчастини у Вашому Volvo, до тих пір, поки Ви володієте автомобілем.

 

Якщо Ви обслуговуєте Volvo на офіційному сервісі Вікінг Моторс, то отримуєте право на нашу спеціальну програму «ДОДАТКОВА ПЕРСОНАЛЬНА ГАРАНТІЯ НА ЗАПЧАСТИНИ VOLVO». Отже, довіряючи ремонт Вашого Volvo нашим експертам-технікам, Ви завжди будете впевнені в своєму авто - незалежно від того, скільки кілометрів проїхали.

 

 

Компанія Volvo Cars гарантує, що всі деталі, встановлені на офіційному сервісі Volvo, без дефектів в матеріалі або виготовленні. Умови даної спеціальної програми включають оплату робіт по заміні запчастин. Дія Спеціальної програми «ДОДАТКОВА ПЕРСОНАЛЬНА ГАРАНТІЯ НА ЗАПЧАСТИНИ VOLVO» не поширюється на аксесуари, акумуляторні батареї, запчастини, які відчувають природний знос при експлуатації та витратні матеріали. Також, що не покриваються запчастини, які вимагають заміни через будь-який зовнішній вплив. Детальні умови Спеціальної програми по телефону (044) 391 11 00

* Під гарантією мається на увазі право скористатися умовами спеціальної програми “Додаткова персональна гарантія на запчастини Вольво”. Не є гарантійним строком у відповідності з законодавством. Спеціальна програма діє з 01 червня 2020 року. Детальні умови програми по телефону 044 499 88 00.