Переходь на новий рівеньУ Polestar впевнені – можливості для покращення є завжди! Polestar Engineered кожен день присвячує розробці та оцінці свого продукту, щоб домогтися ще кращого контролю, швидкості та ефективності автомобілів Volvo.

Програма оптимізації Polestar фокусується на ключових областях, і все для того, щоб підняти ваш досвід водіння на новий рівень. У дилерському центрі Вікінг Моторс пакет оптимізації потужності Polestar надається зі знижкою 20% за вигідною ціною.

Переваги:

  • Збільшення потужності двигуна та крутного моменту
  • Швидкість та точність перемикання передач, утримання передачі та реакції трансмісії й двигуна
  • Швидке реагування на положення педалі газу
  • Продуктивність двигуна

При цьому не збільшується:

  • Рівень викидів
  • Витрата палива
  • Періодичність технічного обслуговування

Як це працює?

Оптимізація Polestar є покращеним програмним забезпеченням, яке завантажується у ваш Volvo офіційним дилером і оптимізує потужність і крутний момент вашого Volvo, покращуючи динамічні характеристики автомобіля.

Завдяки Polestar було покращено шість найважливіших характеристик, що відповідають за точність та збалансованість керування автомобілем. Нове програмне забезпечення змінить ваш Volvo. Будьте певні!

СПЕЦІАЛЬНА ВАРТІСТЬ ВІД 24 336 ГРИВЕНЬ З ПДВ*
Регулярна вартість від 30 420 гривень з ПДВ**

ТОВ "Вікінг Моторс Київ". Код ЄДРПОУ 45381258
* Під регулярною вартістю мається на увазі вартість програмного забезпечення Polestar без урахування маркетингового пакета (наліпка, сертифікат, візитниця) та робіт по завантаженню. Програмне забезпечення Polestar обирається для кожного унікального VIN номера автомобіля. Вартість маркетингового пакета становить 1 499 гривень з ПДВ. Вартість робіт із завантаження програмного забезпечення Polestar становить 600 гривень з ПДВ. Пропозиція надана для ознайомлення, не є комерційною пропозицією (офертою), остаточна вартість програмного забезпечення визначається у попередньому рахунку на оплату та акті виконаних робіт. 

** Під спеціальною вартістю мається на увазі зниження регулярної вартості програмного забезпечення Polestar на 20%. Спеціальна пропозиція діє з 01.01.2023 до 30.06.2024 року.