Volvo XC90 - це не просто позашляховик, це втілення шведської філософії, де поєднано елегантний дизайн, інноваційні технології та турботу про ваше благополуччя. Цей автомобіль пропонує надзвичайний комфорт і безпеку на дорозі, а також вражаючі характеристики та високу продуктивність. Разом з Volvo XC90 отримуйте вищий рівень задоволення від керування, насолоджуючись кожною подорожжю.

Вартість від:

2 235 000* гривень.

Інновації

Оснащений новітніми технологіями, які зроблять ваше життя за кермом легшим та приємнішим.

Дизайн

Зовнішність XC90 виражає силу, витонченість та динамізм.

Потужність

XC90 оснащений потужним двигуном, який забезпечить вам плавну та динамічну їзду.

Простір

Просторий салон XC90 оброблений вишуканими матеріалами та обладнаний зручними сидіннями з підігрівом, вентиляцією та масажем.

Безпека

XC90 – один із найбезпечніших автомобілів у світі. Він оснащений новітніми системами безпеки, які допоможуть вам уникнути аварій та захистити вас та ваших близьких.

Trade-in

Додатково за програмою Volvo Trade-in ви отримуєте до 3%** вигоди у Вікінг Моторз. Ця програма надає вам можливість обміняти свій старий автомобіль на новий Volvo XC90 з вигодою до 3%**. Вікінг Моторз пропонує зручні умови та індивідуальний підхід до кожного клієнта, гарантуючи найвищу якість обслуговування і задоволення від покупки нового автомобіля Volvo.
До обміну приймаються автомобілі усіх брендів віком до 10 років.

*Розрахунок вартості Volvo XC90 станом на 14.02 за курсом 41.55.
**Деталі програми Volvo Trade-in за посиланням.