Дилерський центр Вікінг Моторс надає вигідну пропозицію на встановлення підніжок для Volvo ХС90, ХС60 та ХС40 зі знижкою 20%*. 

Оберіть свою модель

Вбудована сходинка Running board
для Volvo XC40 

Вбудована сходинка Running board
для Volvo XC60 

Вбудована сходинка Running board з підсвічуванням для Volvo XC90

Volvo XC90

Ексклюзивна та стильна Running board збільшує потужність зовнішнього вигляду автомобіля. Добре інтегрована сходинка дозволяє стояти на ній при вході та виході з автомобіля або при встановленні вантажу на дах.
Running board виконана з матованої нержавіючої сталі з протиковзким захистом із гуми, яка вдало вписується в ексклюзивний дизайн.

Ексклюзивна та стильна сходинка Running board з підсвічуванням підкреслює розкішний зовнішній вигляд автомобіля. "Вбудована сходинка Running board з підсвічуванням" полегшує вхід та вихід з автомобіля та встановлення вантажу на дах. Вона має молдинги зі світлодіодним підсвічуванням по зовнішньому краю, які показують, де розмістити ногу, і надають автомобілю сучасного вигляду. Висвітлення підніжки узгоджується з логікою освітлення салону автомобіля.

Volvo XC60

*ТОВ "Вікінг Моторс Київ". Код ЄДРПОУ 45381258. Вольво.
Знижка у розмірі 20% надається в офіційному дилерському центрі Volvo Вікінг Моторс без урахування вартості робіт із встановлення. Період акції на встановлення підніжок для Volvo ХС90, ХС60 та ХС40 діятиме з 1.01.2024 по 30.06.2024 рік.