Дитячі крісла від Viking Motors

 

 

 

 

 

Дитячі крісла - це сидіння із натуральних матеріалів, завдяки яким наймолодші прихильники автомобілів Volvo почуватимуться комфортно. Обравши зручне крісло Ваша дитина буде насолоджуватись безпечною поїздкою поряд зі своїми батьками.

Сидіння для немовляти i-Size

КАТЕГОРІЯ: ДЛЯ ДІТЕЙ ЗРОСТОМ 40 - 73 СМ ТА НОВОНАРОДЖЕНИХ ПРИБЛИЗНО ДО 10 МІСЯЦІВ.
Вартість:  18 277,06 грн.

Повернена назад вставка для дітей, з високими боковинами, що надійно утримують, у поєднанні з глибоким сидінням забезпечить вашій дитині високий рівень безпеки і комфорту. Для новонароджених використовується дитяча вставка, що входить в комплект, розроблена спеціально для забезпечення додаткової підтримки найменших дітей.

Дитяче крісло з ремінним захистом

КАТЕГОРІЯ: 15-36 КГ (4-10 РОКІВ)
Вартість - 20 828,81 грн.

Завдяки різним налаштуванням підголівника дитині у дитячому кріслі буде зручно та комфортно.
У поєднанні із всебічним захистом на рівні плечей і з боків поверхня сидіння забезпечує правильне розташування стегнової та діагональної частини ременя щільно до тіла дитини.

 

Дитяче крісло, обернене проти напрямку руху (не має)

КАТЕГОРІЯ: 9-25 КГ (9 МІСЯЦІВ - 6 РОКІВ)
Вартість: 19 819,80 грн.

Це дитяче крісло з унікальною підтримкою голови та глибокими бічними опорами забезпечує дитині не лише високий рівень комфорту, а й високий рівень безпеки.
У комплект дитячого крісла входять два хомути кріплення, які монтуються на задній стороні дитячого крісла і фіксуються в кріпильних хомутах в підлозі автомобіля. Для зручності кріплення хомути оснащені карабінами.

Подушка дитячого сидіння

КАТЕГОРІЯ: 15-36 КГ (4-10 РОКІВ)
Вартість - 5 933,59 грн

Volvo рекомендує перевозити дітей до 4 років у розгорнутому проти руху дитячому кріслі. Подушка у дитячому сидінні забезпечить ще більше зручності та комфорту для вашої дитини. Дитяче сидіння можна використовувати як зі спинкою, так і без неї. Спинку можна регулювати за п'ятьма різними висотами і двома кутами нахилу, щоб забезпечити дитині зручніше положення для сну.

Ознайомтесь із переліком дитячих крісел у Viking Motors!
044 391 11 00

* Придбати дитячі крісла ви можете в офіційній дилерській мережі Вольво на всій території України, окрім АРК та зони проведення Операції об’єднаних сил. Кількість товарів обмежена.  Виробник залишає за собою право вносити зміни у технічні характеристики, матеріали, кольори без попередження. Термін дії пропозиції: з 1 січня 2024 року по 31 грудня 2024 року або до моменту продажу останнього артикула, на який розповсюджується дія пропозиції (в залежності від того, що наступить раніше). Виробник залишає за собою право вносити зміни у технічні характеристики, матеріали, кольори без попередження. Фото матеріалів на зображенні можуть відрізнятися від запропонованих у салоні. За детальною інформацією щодо технічних характеристик, наявності, ціни звертайтеся до офіційного дилерського центру Viking Motors.