Що таке С40?

Volvo C40 - це стильний і сучасний електромобіль, який ідеально підходить для міста. Завдяки сучасному дизайну,  комфортному та просторому салону та автономності до 582 км у комбінованому циклі, ви можете з легкістю подорожувати на далекі відстані.

Як саме ви заощадите?

  1. Вартість автомобіля стартує від 1 743 000* гривень. В рамках акційної пропозиції, ви можете придбати Volvo C40 зі знижкою до 413 000** гривень.
  2. Ви купуєте електромобіль, а це -
    - Електрика у рази дешевше за будь-який інший вид палива. А завдяки функції рекуперації (гальмування двигуном), ваша машина буде підзаряджатись, не сточуючи гальмівні колодки, що ще посилить заощадження на деталях
    - Вам не потрібно фінансово піклуватись про обслуговування. Volvo C40, як і всі електромобілі Volvo, отримують безплатне сервісне обслуговування протягом 3-х років.
  3. Економія паливо-мастильних матеріалів, оскільки деякі ресурси в авто з ДВЗ не використовуються в електрокарах.

Офіційна гарантія

На всі електромобілі Volvo діє офіційна гарантія 3 роки або 100 тис. км пробігу. Офіційна гарантія на акумуляторну батарею становить 8 років або 160 тис. км пробігу.

Доступні для підписки

Volvo C40 також доступні для підписки. Цей сервіс дозволяє вам користуватися автомобілем без необхідності його купівлі.

Трейд-ін

Заощаджуйте свій час і кошти, не чекаючи продажу старого автомобіля.
Отримайте додаткові 2% вигоди за програмою Volvo trade in.

 

ТОВ "Вікінг Моторс Київ". Код ЄДРПОУ 45381258. Вольво
*Вартість (ціна) вказана на доступні до замовлення автомобілі моделі Volvo C40 у комплектації Plus Single Recharge без урахування вартості додаткового обладнання та аксесуарів, та надана для ознайомлення, не є комерційною пропозицією (офертою), остаточна вартість визначається у договорі купівлі-продажу на дату його укладання.
** Знижка на автомобіль моделі Volvo C40 у комплектації Plus Single Recharge становить до  413 000 грн. (вигода), що є еквівалентом 10 000 євро. Розрахунок станом на 15.02.24 за курсом 41.3. Пропозиція продажу діє до 31.07.24, або розпродажу авто, в залежності від того, що настане раніше. в офіційній дилерській мережі Вольво на всій території України, окрім тимчасово окупованих територій. Для отримання інформації про остаточні умови придбання автомобілів та інших товарів, а також для укладення правочинів (договорів) просимо звертатись до офіційних дилерів та сервісних станцій Volvo. Розміщені на веб-сайті зображення можуть відрізнятися від реального автомобіля, запропонованого у салоні, а також можуть показувати опції/аксесуари, доступні за додаткову плату.