Новий електричний SUV Volvo EX30 увійшов до шортлиста престижної премії «Європейський автомобіль року» 2024 року. Впливове журі із 59 видатних автомобільних журналістів з 22 країн ретельно відібрало номінантів. У фінальному раунді голосування EX30 змагатиметься із 6-ма претендентами. Переможця оголосять на Женевському автосалоні 26 лютого 2024 року.

     У номінації беруть участь 28 нових моделей, випущених у Європі впродовж 2023 року. EX30 вже має високий попит на ринку Європи та України зокрема. SUV не лише потрапив до шортлиста в Європі, а й став фіналістом премії «Північноамериканський позашляховик 2024». Усього за пів року з моменту презентації цей найкомпактніший Volvo вже здобув глобальний вплив.

    Арек Новінскі, президент Volvo Cars у регіоні EMEA, підкреслює: EX30 представляє абсолютно нову категорію для Volvo Cars. Потрапити у шортлист премії «Європейський автомобіль року» – це вже фантастична нагорода. Авто
втілює все, що клієнти очікують від Volvо стосовно безпеки. Орієнтований на власника та його потреби, SUV відтепер у привабливій і компактній упаковці. «Маємо великі плани щодо EX30 у Європі. Враховуючи важливість авто для
регіону, а також високий попит на ринку, ми розширимо глобальні виробничі потужності, коли у 2025 році почнемо збирати автомобіль на нашому бельгійському заводі в Ґенті», – сказав А. Новінскі.

    Volvo Cars вдруге бере участь у премії «Європейський автомобіль року». Попередньо, у 2018 році, компактний Volvo XC40 вже здобув її. Сьогодні EX30 має найнижчий вуглецевий слід з-поміж усіх моделей Volvo. Це черговий крок
Volvo Cars із реалізації загальних цілей бренду у розрізі екології. Викиди протягом усього виробничого та життєвого циклу авто зменшені, а матеріали всередині та зовні авто раціонально використані. Загальний вуглецевий слід – до 30 тонн* за 200 000 км.

    EX30 – найкомпактніший повністю електричний SUV бренду. Він доповнює лінійку електромобілів Volvo – відтепер у портфелі Volvo Cars 5 повністю електричних авто. Із новим EX30 компанія планує задовольнити все більш зростаючий попит у сегменті електрифікації.
В Україні ціна на новий EX30 стартує від 1 312 191 гривень*, забронювати автомобіль можна з передплатою 20 000 гривень* вже зараз. Поява в офіційних дилерських центрах очікується у першому кварталі 2024 року.

Розрахунок вуглецевого сліду нижче 30 тонн для відстані у 200 000 км ґрунтується на використанні зарядної електроенергії з суміші електроенергії ЄС-27. Твердження, що Volvo EX30 має найменший рівень викидів CO2, ніж будь-який інший Volvo, стосується доступних у всьому світі авто, що проїхали 200 000 км.
*Вартість (ціна) вказана без урахування вартості додаткового обладнання та аксесуарів, та надана для ознайомлення, не є комерційною пропозицією (офертою), остаточна вартість визначається у договорі купівлі-продажу на дату його укладання. Розрахунок вартості вказано станом на 15.06.2023 року за курсом, який відображається на веб-сайті http://www.winner.ua/.