Volvo EX30 – абсолютний переможець номінації «Електромобіль 2024» від престижної акції «Автомобіль Року в Україні 2024». Оцінювали кросовер у два етапи: спочатку голосувала громадськість, а потім проводили тест-драйви експертного журі. Офіційна церемонія нагородження переможців акції відбулася 3 квітня в КВЦ «Парковий» у Києві.

В Україні Volvo EX30 презентували у лютому 2024 року і цей найкомпактніший SUV бренду вже сміливо зайняв свою позицію на ринку. Наразі перші двадцять клієнтів вже отримали бажану модель та насолоджуються життям з інноваційним електромобілем, а ще майже сто уклали контракт та очікують поставки авто.

Увага та цікавість клієнтів до новинки виправдовують очікування автовиробника – найближчими роками EX30 має стати одним із найпопулярніших Volvo. Це підкреслює попит не лише на українському ринку, а й світовому.

У березні електромобіль здобув звання Всесвітнього міського автомобіля 2024 року за версією премії World Car Awards. Найкомпактніший SUV бренду був названий одним із трьох найкращих автомобілів у світі серед 38 номінантів.

EX30 розроблений для безпечнішого пересування у міському трафіку та більшого захисту всіх учасників дорожнього руху. У стандартній комплектації електромобіль оснащений функцією сповіщення про відчинення дверей, аби убезпечити велосипедистів від дорожніх інцидентів внаслідок зіштовхування їх з відчиненими дверима авто.

«Здобути цю нагороду з EX30 неймовірно приємно, це підтверджує амбітну стратегію бренду з електрифікації, сказав Джим Роуен, CEO компанії Volvo Cars, про звання Всесвітнього міського автомобіля 2024. — Реакція клієнтів на EX30 перевершила очікування – авто доводить, що є ідеальним для сучасного ринку. Все більше власників переходять на повністю електричні автомобілі».

Електромобіль побудований на спеціально розробленій архітектурі та має менший вуглецевий слід, ніж будь-який інший Volvo. Із EX30 власники можуть обрати акумуляторну технологію, що дійсно відповідатиме потребам. Доступно 3 варіанти трансмісії та 2 різні типи акумуляторів на вибір. Якщо пріоритетом власника є продуктивність, із двигуном Twin Motor Performance з акумулятором NMC та додатковим другим електродвигуном, авто прискорюватиметься від 0 до 100 км/год за 3,6 с – це найшвидший автомобіль за всю історію Volvo Cars.

Безпечний, інноваційний та екологічний EX30 готовий вражати! Випробувати новинку на тест-драйвах можна в усіх офіційних дилерських центрах Volvo. ЕХ30 також доступний за Підпискою, фіксований щомісячний платіж – від 40 000 гривень*.

*Вартість (ціна) надана для ознайомлення, не є комерційною пропозицією (офертою). Остаточна вартість прораховується дилером на момент укладання договору.