12 лютого 2024 року компанія Віннер Імпортс Україна, офіційний імпортер Volvo Cars в Україні, представила Volvo EX30 – найкомпактніший повністю електричний SUV бренду. Новинку було презентовано в межах технічного воркшопу для медіа у новому навчальному хабі Winner Experience Center. Електромобіль втілює всі головні цінності Volvo Cars щодо безпеки, екології, сучасних технологій. Очікується, що ця модель матиме величезний вплив, представляючи одну з найкращих бізнес-можливостей для компанії у найближчі роки.

В Україні вартість електромобіля стартує орієнтовно від 1 312 191 гривень* – власники отримають повністю електричний SUV преміум класу за ціною, наближеною до моделей конкурентів із двигуном внутрішнього згоряння. Із 18 лютого 2024 року клієнти зможуть випробувати новинку на тест-драйвах в усіх офіційних дилерських центрах Volvo. EX30 можна одразу придбати – авто вже наявні у дилерів.

Із двигуном Twin Motor Performance з акумулятором NMC та додатковим другим електродвигуном, авто прискорюється від 0 до 100 км/год за 3,6 с – це найшвидший автомобіль за всю історію Volvo Cars. EX30 надзвичайно швидко заряджається – потрібно трохи більше 25 хв, щоб зарядити акумулятор від 10 до 80 %.

Із двигуном Twin Motor Performance з акумулятором NMC та додатковим другим електродвигуном, авто прискорюється від 0 до 100 км/год за 3,6 с – це найшвидший автомобіль за всю історію Volvo Cars. EX30 надзвичайно швидко заряджається – потрібно трохи більше 25 хв, щоб зарядити акумулятор від 10 до 80 %.

Клієнти оберуть умови, на яких володітимуть електромобілем

Комерційна пропозиція Volvo Cars відображає свободу вибору. Власники оберуть, на яких умовах володітимуть авто: наприклад, це придбання за готівку, кредит, лізинг, або оформлення підписки.

Першим серед офіційних автовиробників на українському автомобільному ринку із 2023 року Volvo пропонує електромобілі за підпискою. Абсолютно новий електромобіль можна отримати без довгострокових зобов’язань. Це користування авто за фіксованим платежем на місяць, у який включені усі послуги (гарантія, страховка, сервісне обслуговування, підтримка в дорозі тощо). Фіксований щомісячний платіж для EX30 – від 37 988 гривень*.

«Сьогодні, завдяки привабливій вартості, EX30 залишає позаду більшість конкурентів у сегменті електричних компактних SUV. Власники без зайвих турбот насолоджуватимуться життям із EX30»,сказав Артем Ткаченко, бренд директор Volvo в Україні.

Volvo EX30 стане основою стратегічної трансформації Volvo Cars

Очікується, що найближчими роками EX30 стане одним із найпопулярніших Volvo. Завдяки йому компанія досягне бізнес-цілей зі зростання та прибутковості.

З Volvo EX30 автовиробник підкорюватиме новий сегмент – активну молодь. У жвавому місті авто підійде не лише для комфортних щоденних поїздок, але й відображатиме унікальний характер власника. 

Найкомпактніший SUV від Volvo Cars виправдає всі очікування щодо безпеки автомобіля Volvo. EX30 оснащений технологією безпечного простору, Safe Space Technology, зокрема функцією сповіщення про відчинення дверей та новою системою оповіщення водія.

У новому EX30 найсучасніші технології поєднані з автентичним скандинавським дизайном, що базується на принципі централізації. 12,3-дюймовий екран розташовується у центрі панелі приладів та відображає необхідну власнику інформацію. Volvo EX30 отримав перший у світі, у своєму сегменті, саундбар (звукову панель) із декількох динаміків.

Volvo Cars пропонує власникам найсучаснішу інформаційно-розважальну систему. EX30 – перший автомобіль Volvo з бездротовою функцією Apple CarPlay. А також вирізняється наявністю цифрового ключа (Digital Key), він працює навіть якщо телефон розряджений. Цифровий ключ можна відправити друзям за допомогою застосунку Volvo Cars App, вони отримають ключ прямо в свій гаманець iPhone чи Android.

Volvo EX30 має на 75 % менший вуглецевий слід, ніж будь-який інший Volvo. Проїхавши 200 000 км, SUV має рівень викидів нижче 30 тонн**. Це на 25 % менше, порівняно з електромобілями C40 і XC40.

Для оздоблення салону також доступна низка перероблених і відновлюваних матеріалів: сидіння, панель приладів і двері виготовлені із деніму, льону і суміші вовни – вона містить близько 70 % переробленого поліестеру. Джинсова тканина є гарним прикладом використання матеріалів у більш розумний та сталий спосіб. 

Із Volvo EX30 власники отримають більше можливостей для комфортного руху містом. Авто також підкреслить їхнє прагнення берегти екологію. Інноваційний та безпечний, електромобіль допоможе власникові без зайвих турбот насолоджуватиметься життям.

*Вартість автомобіля розрахована станом на 12.02.2024 року за курсом, розміщеним на сайті winner.ua. Наданий розрахунок є попереднім та вимагає уточнення у офіційних дилерів Volvo в Україні. Остаточна вартість автомобіля вказується у договорі купівлі-продажу станом на дату його укладання.
Розрахунок вуглецевого сліду нижче 30 тонн за 200 000 км базується на використанні зарядної електроенергії з суміші електроенергії ЄС-27. Твердження, що Volvo EX30 має найменше викидів CO2, ніж будь-який інший Volvo, стосується доступних у всьому світі авто протягом 200 000 км.
Час заряджання може змінюватись і залежить від таких факторів як температура навколишнього середовища, температура акумулятора, обладнання для заряджання, стан акумулятора та стан автомобіля