Apple CarPlay вже доступний у моделях Volvo з iCUP!

 

Раді повідомити, що Apple CarPlay вже доступний у моделях Volvo з iCUP!

Починаючи з модельного року 2023 всі автомобілі Volvo отримують провідний Apple CarPlay. Опція Apple CarPlay стає також доступною для моделей автомобілів попередніх модельних років із iCup.

Apple CarPlay - це простий та ефективний спосіб використання вашого iPhone в автомобілі використання вашого iPhone в автомобілі. Ця технологія дозволяє користуватись функціями iPhone, використовуючи сенсорний дисплей в автомобілі,  клавіші на кермі або голосову функцію Siri.

Через стандартні додатки, які розпізнаються операційною системою Apple, ви можете писати повідомлення, слухати музику або користуватись навігацією. Для того, щоб використовувати інші додатки, такі як Spotify або Podcasts, їх необхідно завантажити на ваш iPhone.

Завдяки голосовій функції Siri, ви можете повністю зосередитись на дорозі. Для того, що ввімкнути навігацію, потрібно вибрати маршрут на дисплеї в автомобілі або сказати його Siri.

Запрошуємо вас ознайомитися з новими налаштуваннями опції  в офіційному дилерському центрі Viking Motors за адресою вул. Зодчих 5А!

З повагою, Родина Вікінг Моторз!