Volvo Cars відкриває новий центр із тестування програмного забезпечення у Швеції

Нове покоління електромобілів Volvo, окрім сучасного дизайну, визначається прогресивним програмним забезпеченням. Такі моделі як флагманський електричний SUV EX90 і компактний, але потужний EX30, з часом самовдосконалюються завдяки регулярним віддаленим оновленням ПЗ.

Volvo Cars  постійно інвестує у розробку та тестування ПЗ. Найбільша інвестиція на сьогодні – новий найсучасніший центр тестування програмного забезпечення у Ґетеборзі, Швеція. Він розширює можливості комплексного тестування ПЗ на всіх рівнях.

Інвестиції у побудову нового центру склали 300 млн шведських крон. Із площею приблизно 22 000 м², він є найбільшим і за розміром, і за потужністю. Це новий флагман у власній світовій мережі інженерних центрів і технологічних хабів Volvo Cars. Інші центри для тестування ПЗ також розміщені у шведському м. Лунд та китайському м. Шанхай.

Флагманський EX90 демонструє швидкі зміни в автомобільній індустрії. Продажі електричних Volvo все частіше здійснюватимуться онлайн. Оснащені інноваційними комп’ютерами із власним ПЗ, електромобілі постійно вдосконалюватимуться завдяки регулярним віддаленим оновленням ПЗ.

Власна розробка та тестування ПЗ – ключовий фактор досягнення стратегічних амбіцій компанії із лідерства в галузі нових технологій та створення повністю електричних автомобілів до 2030 року.

«Надсучасний центр стане осередком глобальної діяльності з тестування та валідації ПЗ, — зазначив Андерс Белл, глобальний керівник відділу досліджень та розробок. — Розробники з усіх інженерних майданчиків і технологічних хабів можуть тестувати ПЗ віддалено, 24 години на добу, 365 днів на рік. Завдяки цьому центру компанія встановила новий стандарт для автомобільної індустрії».

Спочатку в новому центрі тестування ПЗ працюватиме 100 осіб, але щойно він функціонуватиме на повну потужність, працевлаштують до 300 працівників. Очікується, що у центрі розмістять 500 тестових стендів та цифрових тестових середовищ. До цього їх було лише 200.

Центр у Ґетеборзі тісно співпрацюватиме з іншими світовими інженерними центрами, що мають ключову роль у розробці ПЗ. Цього року Volvo Cars відкрила новий технологічний хаб у Сінгапурі та оголосила про наміри відкриття хабу у Кракові.

«Число інженерів зростає, вони працюють над широким спектром цікавих завдань, — зазначає Алвін Баккенес, глобальний керівник відділу розробки ПЗ.Компанія прагне прискорити темпи впровадження інновацій, розробляючи ПЗ для ключових сфер діяльності Volvo Cars: від основних технологій безпеки, заснованих на глибокому розумінні причин аварій, до алгоритмів сприйняття і допомоги водієві. І звісно ж ПЗ для майбутнього автономного водіння».

Інженери також розробляють підключені функції наступного покоління та підтримують роботи з розробки за допомогою аналізу даних. Наразі компанія шукає інженерів у центрах у всьому світі.

Автовиробник має мережу інноваційних центрів, стратегічно розміщених у всьому світі, зокрема, у Швеції, Індії, Китаї. Кожен центр має власну сферу діяльності, проте усі об’єднані єдиною метою.

Volvo Cars у 2022 році
Volvo Car Group зафіксувала операційний прибуток у розмірі 22,3 млрд шведських крон. Дохід у 2022 році склав 330,1 млрд шведських крон, тоді як світові продажі досягли 615 121 авто.

Про Віннер
Група компаній Віннер вже 30 років проводить успішну діяльність в Україні, є офіційним імпортером всесвітньо відомих автомобільних брендів Ford, MG, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley. Наша дилерська мережа пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у понад 60-ти дилерських центрах та сервіс партнерах в Україні. Крім автомобільної дистрибуції і роздрібної торгівлі Віннер здійснює лізингову діяльність, а також будує й обслуговує комерційну нерухомість. Група компаній Віннер націлена бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua.