АВТОМОБІЛЬ ДЛЯ ЯСКРАВИХ ПОДОРОЖЕЙ!

Оновлений екстер’єр із новою решіткою радіатора, спойлером, захисною пластиною та повністю світлодіодними задніми ліхтарями.

З новітніми технологіями допомоги водію та повному приводу Ви отримаєте максимально яскравий досвід водіння за будь-яких дорожніх умов.

Силовий агрегат із м’яким гібридом економить пальне та забезпечує динамічне керування прямо зі старту.

Панорамний дах із люком, що відкривається під кутом, дозволяє всім пасажирам насолоджуватись свіжим повітрям та пейзажем навкруги. 

Не обмежуйте себе під час подорожі! Незалежно від того, який багаж Ви взяли з собою, пневматична підвіска на задній осі відрегулює висоту авто, забезпечуючи стабільність, комфорт, а також плавність руху.

4 камери із високою роздільною здатністю забезпечують огляд на 360° із висоти пташиного польоту.

Оновлений V90 Cross Country вже доступний до замовлення вартістю 1 716 280 гривень* (52890 €)

Поєднання характеристик позашляховика із строгим дизайном і шведською розкішшю перетворять подорож на V90 Cross Country на справжню пригоду!

  • 19″ легкосплавні колісні диски, 5 подвійних спиць, колір: чорний, оздоблення: Diamond-cut
  • Чорна решітка радіатора з хромованим обрамленням і вертикальним оздобленням, Cross Country
  • Передні сидіння з електроприводом
  • Декоративні вставки Black walnut
  • Стандартний повнопривідний з Hill Descent Control

*Умовами договору може бути передбачено еквівалент вартості автомобіля в євро, при цьому остаточна вартість автомобіля в гривні розраховується за валютним курсом євро, що відображається на сайті http://www.winner.ua/ на день оплати. Виробник: «Volvo Cars Corporation», Швеція. Сертифікат відповідності: серія ВБ №860248. ТОВ «Вікінг Моторз» залишає за собою право змінювати вартість авто в будь-який час без додаткового попередження.
Вартість автомобіля вказана станом на 26.08.2020, включаючи ПДВ 20%.