Ви можете вже замовити свій Volvo EX90 у дилерському центрі Вікінг Моторс!
Для цього необхідно заповнити просту форму та наші менеджери зв'яжуться з вами.

У першому кварталі 2024 року Volvo EX90 з’явиться в Україні.

 • Орієнтовна вартість становить від 3 363 394 гривень*.
 • SUV буде доступним у версіях Twin Motor та Twin Motor Performance.
 • Для ринку України Volvo EX90 виготовлятимуть на заводі у США. Наразі 22 власники очікують на свої нові електромобілі. Отримати їх можна буде вже у другому кварталі 2024 року.

Топові можливості серед усіх Volvo

 • Порівняно з усіма попередніми моделями Volvo, електромобіль Volvo EX90 має найвищий рівень безпеки. Новий SUV оснащений найдосконалішими датчиками на автомобільному ринку: 8 камер, 5 радарів, 16 ультразвукових датчиків та технологія lidar. А це – огляд на 360° в реальному часі.

 • Volvo EX90 – єдиний автомобіль на ринку, оснащений технологією lidar.  Інтегрована у дах Volvo EX90 вона постійно сканує простір попереду авто, забезпечуючи високоточну оцінку форми та розміру об'єктів у тривимірному середовищі. Lidar виявить пішоходів на відстані до 250 метрів. Якщо попереду щось невелике і темне, наприклад, шина на темній дорозі, технологія розпізнає її за 120 метрів. І все це під час руху швидкісним шосе, незалежно від освітлення. Lidar – це гарантія реалістичного сприйняття навколишнього простору, яке камери та радари не в змозі забезпечити самостійно.

 • Окремий блок датчиків, а також камера, інтегровані для розпізнавання внутрішнього стану водія. Із системою розуміння водія, Volvo EX90 зчитує інформацію про його стан і самостійно здійснить заходи для уникнення зіткнення. Це перевищує можливості усіх попередніх Volvo.

 • Цими та іншими технологіями виробник підготував Volvo EX90 до того, що він став першим Volvo, апаратно готовим до впровадження технології автономного водіння.

Збільшений запас ходу

 • На одному заряді електромобіль долає до 585 км у комбінованому циклі. І менше ніж за 30 хв** акумулятор заряджається від 10 до 80 %.

 • Повнопривідний Volvo EX90 із подвійним двигуном живиться від батареї ємністю 111 кВт·год і двох електродвигунів із постійними магнітами. Вихідна потужність Volvo Twin Motor становить 300  кВт (408 к.с.) і 770 Нм крутного моменту. Вихідна потужність Volvo Twin Motor Performance становить 380 кВт (517 к.с.) і 910 Нм крутного моменту. 

 • Повністю електричний Volvo EX90 – перший автомобіль Volvo, апаратно готовий для двонапрямленої зарядки. Акумулятор авто можна використовувати як додаткове джерело енергії: живити електроенергією дім, електричні пристрої чи навіть інший електромобіль Volvo. Власники зможуть отримувати більше енергії, коли є надмірна ємність відновлюваної. А під час пікового навантаження –  спрямовувати її назад у мережу. Це і ефективніша та стабільніша мережа, і менші викиди CO₂.

Сучасний комфорт

 • Скандинавський мінімалістичний дизайн, ефективна аеродинаміка та щоденна функціональність вдало поєднані у просторому 7-місному електромобілі. Він оздоблений інноваційним матеріалом Nordico, який демонструє новий стандарт дизайну інтер’єру у преміальних авто.

 • Салон із екологічних матеріалів, динаміки Bowers&Wilkins, центральний екран у 14,5 дюймів для миттєвого контакту з системою мультимедіа та Google – це модерновий стиль найсучаснішого Volvo. Найновіші технології обчислення,  програмне забезпечення і новий рівень підключення інтегровані для комфортних подорожей і навіть вирішення робочих справ за кермом.

 • «Volvo EX90 зарядить енергією життя власника та забезпечить новий рівень розуміння світу навколо. Створений, щоб дарувати відчуття свободи, безпеки і впевненості, – автомобіль попіклується про власника за будь-яких умов. Безпека та надійність у ДНК Volvo», – наголосив Артем Ткаченко, бренд-директор Volvo в Україні.

 • Volvo EX90 буде доступним у версіях Twin Motor вартістю від 3 363 394 гривень та Twin Motor Performance – від 3 483 094 гривень*. Основна відмінність між версіями – це різниця у прискоренні, рівні енергоспоживання та максимальній потужності двигуна.

Показник

Twin Motor

Twin Motor Performance

Прискорення 0-100 км\год, с

5.9

4.9

Рівень енергоспоживання, кВт·год\100 км

20.9

21.1

Запас ходу на електротязі у комбінованому циклі, км

585

580

Макс потужність двигуна, к.с.

408

517

VOLVO EX90 ДОСТУПНИЙ У ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ

 

 

 

 

 

* Вартість автомобіля розрахована станом на 13.04.2023 року за курсом, розміщеним на сайті winner.ua. Наданий розрахунок є попереднім та вимагає уточнення у офіційного дилерського центру Volvo Вікінг Моторс в Україні. Остаточна вартість автомобіля вказується у договорі купівлі-продажу станом на дату його укладання.

**Швидкість заряджання та запас ходу авто є попередніми, вони отримані на основі оцінок і розрахунків Volvo Cars для EX90. Вказаний діапазон стосується початково доступної версії з двомоторним повним приводом (300 кВт/408 к.с.). Діапазон може бути різним, залежно від комплектації. Запас ходу та споживання енергії в реальних умовах змінюються залежно від способу використання авто та інших зовнішніх факторів. Час заряджання може змінюватись і залежить від таких факторів, як зовнішня температура, температура акумулятора, обладнання для заряджання, стан акумулятора та стан автомобіля.