Компанія Volvo Cars глибоко співчуває людям, які постраждали від війни в Україні. Після повномасштабного вторгнення росії в Україну гуманітарна допомога українцям від Volvo Cars склала більше 1 млн євро. Компанія постійно співпрацює з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) для допомоги дітям, що постраждали від війни.

Ще у лютому 2022 року Volvo Cars призупинила свою діяльність в росії. Компанія стала одним із перших виробників автомобілів, які призупинили торговельні операції на цьому ринку. Після рішення про призупинення діяльності, минулого року Volvo Cars закрила також свою російську дочірню компанію.

Акції Volvo Cars котируються на Шведській фондовій біржі, і компанія дотримується законів і правил Швеції та Європейського Союзу.

Volvo Cars не коментує рішення та дії інших компаній, зокрема і своїх акціонерів, але засуджує війну, розпочату росією проти українського народу.

Офіційним імпортером автомобілів Volvo в Україні є компанія ТОВ «Віннер Імпортс Україна», що входить до Групи компаній Winner. У перші дні війни Група компаній Winner перерахувала на рахунок ЗСУ понад 12 млн гривень і передала понад 190 нових та вживаних автомобілів – загальною вартістю понад 2.3 млн євро. Пізніше разом з партнерами Група компаній Winner доставила в Україну понад 130 вживаних позашляховиків для українських захисників.

Понад 1.7 млн гривень від Групи компаній Winner передано БФ «Повернись живим», міжнародним благодійним фондам «Food Foundation Ukraine», «Карітас Україна» та іншим. Окремо для військових перераховано понад 5.6 млн гривень для закупівлі засобів захисту та амуніції. За 2022-2023 роки загальний обсяг матеріальної та фінансової підтримки від Групи компаній Winner для Збройних Сил України, інших військових формувань та благодійних організацій становить понад 145 млн гривень. 

Заява опублікована на офіційному сайті Volvo Cars: