Volvo Cars нарощує виробничі потужності: із 2025 року новий повністю
електричний EX30 виготовлятимуть на заводі в бельгійському м. Гент.

Це реакція автовиробника на високий попит на презентований у червні 2023 року найкомпактніший SUV бренду.
Електромобіль здобув визнання ще до появи на окремих ринках. Це підтверджують престижні нагороди – «Автомобіль року» та «Малий SUV/кросовер року» від британського друкованого видання The Sunday Times.

Виробництво EX30 розпочалося на початку осені в китайському м. Чжанцзякоу. Очікується, що власники отримають перші авто вже цьогоріч. Наразі автовиробник прагне задовольнити попит на електромобіль у Європі, тому нарощує виробничі потужності завдяки заводу у м. Гент.
EX30 стане третьою повністю електричною моделлю Volvo, що виготовлятиметься у Європі. До цього у м. Гент виготовляли лише XC40 та C40. Для європейського ринку та глобального експорту на заводі вироблятимуть      250 000 електромобілів на рік.

Очікується, що найближчими роками EX30 стане одним із найпопулярніших    автомобілів Volvo. Тому його виробництво на заводі у м. Гент дозволить компанії ще швидше підкорювати ринок. Підтвердженням ефективності такого рішення є попередній досвід продажів XC60 та XC40 як у Європі, так і в Китаї.
«Амбіції Volvo Cars – продавати EX30 у всьому світі за привабливою вартістю. Так компанія прагне полегшити перехід до керування повністю електричними Volvo для якомога більшої кількості людей. Це також сприятиме збільшенню
прибутку. Тому нарощення виробничих потужностей у м. Генті – логічний крок», — сказав Джим Роуен, CEO компанії Volvo Cars.
До 2025 року половину глобальних продажів Volvo Cars складатимуть повністю електричні авто, а до 2030 року компанія електрифікує весь модельний ряд. Це один із найамбітніших планів трансформації у безвуглецевий бізнес серед автовиробників. Завод у м. Гент відіграє ключову роль у стратегії електрифікації Volvo Cars та посилює можливості автовиробника у Європі.
Завдяки Volvo EX30 компанія досягне бізнес-цілей зі зростання та прибутковості.
У стратегічній трансформації Volvo Cars саме ця модель матиме величезний
вплив, представляючи одну з найкращих бізнес-можливостей у найближчі роки.

***
Volvo Cars у 2022 році 

Volvo Car Group зафіксувала операційний прибуток у розмірі 22,3 млрд шведських крон. Дохід у 2022 році склав 330,1 млрд шведських крон, тоді як світові продажі досягли 615 121 авто.

Про Віннер

Група компаній Віннер вже 30 років проводить успішну діяльність в Україні, є офіційним імпортером всесвітньо відомих автомобільних брендів Ford, MG, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley. Наша дилерська мережа пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у понад 60-ти дилерських центрах та сервіс партнерах в Україні. Крім автомобільної дистрибуції і роздрібної торгівлі Віннер здійснює лізингову діяльність, а також будує й обслуговує комерційну нерухомість. Група компаній Віннер націлена бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua.