Підписка на Volvo – це користування новим електромобілем за фіксованим платежем на місяць, у який включені усі послуги.

За підпискою в Україні доступні електричні C40 Recharge, XC40 Recharge та незабаром новий EX30

Ви можете змінити автомобіль чи скасувати підписку**, повідомивши нас за три місяці. Підписка включає усі витрати*, забезпечуючи неперевершений досвід водіння вашого Volvo. Ви вирішуєте усі потреби у пересуванні за допомогою єдиного платежу на місяць.

Доступні електричні автомобілі для підписки Volvo:
XC40 Recharge: від 55 288 гривень*** на місяць за підпискою,
C40 Recharge: від 57 704 гривень*** на місяць за підпискою,
Новий EX30: від 37 988 гривень*** на місяць за підпискою (поява моделі в Україні незабаром).

Що включено у Підписку Volvo?

У підписку вже включена гарантія на автомобіль та акумуляторну батарею, вбудовані сервіси Google, технічне обслуговування на три роки, допомога на дорозі Volvo Assistance, додаток Volvo Cars, перевірка шин****, страхування КАСКО та ОСЦПВ, підмінний автомобіль.

Як працює Підписка Volvo?

Ви здійснюєте фіксовані щомісячні платежі, щоб їздити на обраному вами автомобілі Volvo без передоплати. Ви обираєте бажаний автомобіль і щомісяця вносите єдиний фіксований платіж. Також ви користуєтеся усіма послугами, що включені у підписку. Ви можете замінити один електромобіль Volvo на інший, скасувати підписку у будь-який час, повідомивши про це офіційний дилерський центр за 3 місяці. Дізнайтеся більше про підписку в офіційних дилерських центрах Volvo в Україні.

*Підписка не включає витрати на споживання, такі як заряджання електромобіля на зарядних станціях, мийка і мастило (позапланове обслуговування), а також штрафи за перевищення швидкості, витрати на паркування. Деталі у питаннях та відповідях (FAQ). **Під підпискою мається на увазі оперативна оренда нового автомобіля ***Розрахунок ціни Підписки на повністю електричні моделі Volvo, що наведена на сайті, є інформативною та не є пропозицією (офертою) укласти правочин (договір). Вартість (ціна) на автомобілі, інші товари та послуги є орієнтовною, не остаточною та потребує уточнення у офіційних дилерів Volvo в Україні. Для визначення орієнтовної вартості (ціна) Підписки Volvo використано міжбанківський валютний курс станом на 15.06.2023, який відображається на веб-сайті http://www.winner.ua ****Надмірний знос та пошкодження, спричинені необачною їздою або випадковими пошкодженнями, не покриваються. Проколи не покриваються.