Volvo V90 – великий преміальний універсал (сімейний універсал) від шведського виробника автомобілів Volvo. Вперше було представлено у 2016 році. Він поєднує в собі елегантний дизайн, високий рівень комфорту та передові технології безпеки.

Характеристики Volvo V90

Збираючись Volvo V90 купити, слід вивчити основні характеристики автомобіля:

  • Дизайн. Авто має елегантний та сучасний дизайн, характерний для автомобілів Volvo. Він поєднує у собі плавні лінії, елегантні пропорції, створюючи вишуканий зовнішній вигляд.
  • Двигун. Пропонує різні варіанти двигунів, включаючи бензинові та дизельні силові агрегати. Діапазон потужності, а також Volvo V90 ціна можуть змінюватись в залежності від конкретної моделі та ринку.
  • Продуктивність. Автомобіль має гарну динаміку та продуктивність завдяки сучасним технологіям, що застосовуються в двигунах Volvo. Він гарантує комфортне та плавне керування на дорозі.
  • Технологія безпеки. Volvo славиться своїми інноваційними системами безпеки, і V90 – не виняток. Він оснащений безліччю передових функцій безпеки, включаючи різні системи, такі як City Safety, запобігання зіткненням при перетині, підтримці смуги руху та інші.
  • Інтер’єр. Пропонує розкішний та просторий інтер’єр з високим рівнем оздоблення. Він оснащений комфортними сидіннями та передовими технологіями розваг та інформаційно-розважальної системи, такими як Sensus Connect з великим сенсорним дисплеєм та інтеграцією смартфона.
  • Багажник. Має просторий багажник, який забезпечує достатньо місця для зберігання вантажів і багажу.

Офіційний сервісний центр Вольво

Вольво має мережу офіційних сервісних центрів по всьому світу, які спеціалізуються на обслуговуванні та ремонті автомобілів Volvo. Ці сервісні центри працюють під безпосереднім керівництвом Volvo та пропонують високоякісне обслуговування, використовуючи оригінальні запчастини та кваліфікованих техніків, що спеціалізуються на автомобілях Volvo.

Клієнти також можуть зв’язатися з місцевим дилером Volvo, щоб отримати інформацію про найближчий офіційний сервісний центр або записатись на обслуговування. Дилери Volvo мають зв’язок з офіційними сервісними центрами і завжди допоможуть вирішити питання, пов’язані з обслуговуванням вашого автомобіля.