Volvo XC90 потрапив до рейтингу «Топ 10 преміальних SUV 2023 року» від престижного автомобільного журналу Autocar. Команда британських експертів оцінювала якість, практичність і продуктивність, плавність ходу та керованість автомобілів. Протестувавши різні SUV, експерти обрали 10 найкращих, які доступні для придбання в офіційних дилерів у 2023 році.
Світові продажі преміальних SUV зростають. Автомобільна промисловість стрімко розвивається: виробники намагаються задовольнити попит, пропонуючи все більше інновацій. Volvo XC90 знаходиться у центрі цінового спектра розкішних SUV. Цей 7-місний позашляховик продовжує традиції Volvo, вкотре демонструючи безпеку як головний принцип бренду.

В Україні XC90 з’явився у 2015 році та досі залишається тут найпопулярнішою моделлю бренду: за перше півріччя 2023 року продано 233 автомобілі. Позашляховик доступний з різними двигунами, зокрема у версії плагінгібриду.
Плагін-гібрид XC90 Recharge – це крок до усвідомленої мобільності. Виключно на електротязі автомобіль долає до 92 км у місті, а зарядити його можна від 0 до 100 % за 3 години. У комбінованому циклі рівень витрат пального становить 1,2 л/100, за потужності у 455 к.с.*

«Рейтинг вкотре доводить, що преміальний позашляховик XC90 продовжує підкорювати свою аудиторію, поєднуючи комфорт та безпеку. Раніше, у березні цього року, він отримав топ нагороду за безпеку в оновленому краш-тесті від Американського інституту IIHS. Volvo XC90 і донині залишається одним із найбезпечніших у світі та найпопулярнішою моделлю бренду в Україні», – наголосив Артем Ткаченко, бренд-директор Volvo в Україні.

XC90 2024 модельного року доступний для тест-драйву та придбання в офіційному дилерському центры Volvo Вікінг Моторз в Україні. Вартість плагін-гібридного позашляховика стартує від 3 232 000 гривень**.

* Дані про запас ходу, викиди CO2 і витрати пального базуються на даних WLTP, отриманих за певних умов тестування для plug-in гібрида Volvo XC90 Recharge T8 AWD. В реальних умовах дані можуть відрізнятися.
**Вартість (ціна) вказана без урахування вартості додаткового обладнання та аксесуарів, та надана для ознайомлення, не є комерційною пропозицією (офертою), остаточна вартість визначається у договорі купівлі-продажу на дату його укладання. Розрахунок вартості вказано станом на 20.07.2023 року за курсом, який відображається на веб-сайті http://www.winner.ua/
***Про Autocar
Autocar — британський автомобільний журнал, вперше опублікований у 1895 році. Команда експертів Autocar подорожує світом, щоб тестувати останні автомобільні новинки та щотижня публікувати новий огляд. Авторитетні та незаангажовані, вони висвітлюють ексклюзивний контент, важливий для поціновувачів автомобілів та автомобільної промисловості в цілому.